O Een nieuw seizoen Het is bijna 5 maanden geleden dat we in het stadion zaten voor een pot voetbal wat ergens om gaat. 20 april was de datum van de wedstrijd tegen Heracles, weer geen kampioen, nog altijd geen 30ste schaal en derde ster op de borst. Dat het dit seizoen weer helemaal goed gaat komen is de eerste gedachte die ons te binnen schiet. Vanaf nu gaat het helemaal anders. Net als aan het begin van elk nieuw seizoen zijn er weer vele wijzigingen geweest in de zomer. VAK41 0 verwelkomt de nieuwe spelers Sulejmani, Cvitanich, Aissati, Oleguer en Sno en natuurlijk San Marco met zijn staf. We hebben afscheid genomen van de play-offs, ticketbox, RTL 4, hoofdsponsor ABN Amro en de oude technische staf Jaakke. Tevens heeft VAK410 ook afscheid genomen van de Noord tribune. Na 7 jaren plaats te hebben genomen op Noord was de tijd rijp om te verkassen. Naar Zuid waar niet alleen voor VAK41G meer mogelijkheden liggen maar ook voor de fanatieke supporter an sich. Niet alleen voor VAK41 zal het wennen zijn maar ook voor trouwe bewoners van de 1e ring Zuid. Het is natuurlijk de droom van elke supporter dat er een grotere magie ontstaat tussen de aanhang en de jongens op het veld. Waarbij je tijdens het spelen richting de Zuid-zijde al 1 doelpunt extra op het scorebord kan optellen. VAK41Ü DVD III Naast de dvd boxen van Ajax waar de seizoenen op terug te bekijken zijn maakt ook VAK41 haar eigen dvd's. Voor het derde jaar op rij komt binnenkort de nieuwe dvd uit. Üp eigen wijze kijken wij terug naar het afgelopen seizoen. Alle hoogtepunten en dieptepunten zijn verzameld, zoals het grootste doek van Nederland op film. Daarnaast hebben wij ook twee exclusieve interviews met Johhny Heitinga en Bobby Haarms opgenomen. Tijdens een boottocht over de Amsterdamse grachten spraken wij met de Heer van De Meer over zijn en onze grote liefde. Op onze website zal spoedig de verkrijgbaarheid kenbaar worden gemaakt. VAK410 BBQ, eind augustus Doordat het seizoen al vroeg was afgelopen en het pas laat weer begint was het tussendoor tijd voor een meeting met een aantal jongens van VAK410. Een oproep via het internet heeft er tot geleid dat er 1 5G 410'ers naar de BBQ kwamen in het Amsterdamse Bos. Rbnd een uur of 2 in het middaguur werd er verzameld en op wonderbaarlijke manier waren er al 4G man om 14:00 aanwezig, zoals iedereen weet is het onder Ajax supporters zeer zeldzaam om op tijd te komen. De organisatie was er ook op tijd bij dus werd het openlucht buffet klaargemaakt. Na verloop van tijd was het Bos bevolkt door 150 hongerige en dorstige Ajacieden. DatVAK410 niet alleen 9G minuten lang per wedstrijd op de tribune doorbrengen is bewijzen deze meetings. Regelmatig worden bijeenkomsten georganiseerd waarbij vaste 41G'ers maar ook onbekende nieuwe jongens welkom zijn. De Meersche Helden 2008 Pagina 32

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 33