Al met al een druk eerste seizoen waarvan we toch de nodige dingen geleerd hebben. Doeken waren soms te druk, of te gehaast gemaakt. We wilden vaak te veel op een te korte termijn. Daartegenover stonden een aantal goed gelukte acties waarop we positieve reacties kregen. Een stukje erkenning voor de vele uren werk. Tevens hadden we aan het eind van het seizoen eindelijk de goede naam STH-CRW Het tweede seizoen (2007/2008) De bedoeling was om wederom te knallen bij de seizoensopening. Henk 'The Creep' ten Cate had ons beloofd minimaal om het seizoen kampioen te worden de beker te winnen en mee te doen in Europa. Dus kwamen we bij de eerste wedstrijd met 3 doeken van 6x25 meter. 1 met 3D erop en 3 sterren voor ons 30ste kampioenschap, 1 met de knvb beker en 1 met de Championsleague beker. Daaronder een tekstdoek Henk, Belofte maakt schuld. Door het censuurcomité werd dit beschouwd als op de man spelen en werd besloten om de tekst Henk maarte weg te snijden. Net als de prestaties in van Ajax in het seizoen 2007/2008 (Ajax deed niet eens mee aan de CL, won geen beker en werd wederom geen kampioen), verliep de actie niet geheel naar wens. De megadoeken kwamen te snel naar beneden en het tekstdoek waaide bijna weg. Jammer van het vele werk, maar een goed leermoment. Hierna volgde een stillere periode waarin de aandacht vooral lag op negatieve bijzaken. Een paar anti doekjes met betrekking tot de politiestakingen en het bestuur werden getoond. Na de winterstop volgden acties vanuit het sfeerteam tegen de kakkerlakken en Sparta vanuit vak410. Verder waren er geen wedstrijden van betekenis waarvan wij dachten dat er specifiek iets gedaan moest worden vanuit Zuid. Op 6 april 2008 werd afscheid genomen van onze held John Heitinga. de STH-CRW besloot om dit afscheid groots aan te pakken. Een megadoek van 25x25 meter met een zwart-wit portret werd gemaakt gedurende enkele weekeinden. Daaronder een begeleidend balustrade doek met Johnny Heitinga (Jordaan) in de vorm van een straatnaambord. Voor ons een geweldig actie, die door de acties vanuit het sfeerteam en 410 leidde tot een zeer emotioneel afscheid van Big John. Kippenvel!! Ook de laatste thuiswedstrijd afgelopen seizoen tegen Heracles hadden we een balustradedoek gemaakt met de tekst"Beter kutgras dan kunstgras"De betekenis spreekt voor zich. De toekomst Ook het komende seizoen zullen we ons laten zien metTifo acties rondom wedstrijden. We zullen niet iedere wedstrijd iets doen, maar geschikte momenten uitkiezen. We zien uit naar verdere samenwerking met VAK- 41G en hebben gesprekken gehad over mogelijke gezamenlijke acties. We zullen verder ons eigen ding doen, net als hun en de andere Tifo groepen. Zit jij ook op Zuid en heb je zin om af en toe de helpende hand te bieden door bijvoorbeeld mee te helpen met de voorbereidingen, of mee te helpen op de wedstrijddagen stuur dan even een mailtje naar: info@sthcrw.nl dan nemen we contact met je op. STH-CRW De Meersche Helden 2008 Pagina 12

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 13