Amsterdam. Geachte heer Helaas heeft uw trainerschap de AFC Ajax niet gebracht wat wij ervan verwachtten. In nauw overleg met de Telegraaf, onze vijfde, zesde en zevende colonne, Miss Ajax, de sponsoren en de reservespelers hebben wij helaas moeten besluiten het dienstverband met onmiddellijke ingang te beëindigen. Als ontslaggrond voeren wij aan: O tegenvallende resultaten O te veel witte zakdoeken op de O onvoldoende steun in de spelersgroep tribunes O uw slechte imago dan wel adem O onherkenbare speelstijl O aanhoudende ROT OP" gezangen vanaf de F-Side (N.B.: er kunnen meerdere ontslagredenen van toepassing zijn) Met het oog op uw verdere carrière verzoeken wij u dringend in te stemmen met het ontslag. Voorts willen wij u wijzen op de geheimhoudingsplicht zoals overeengekomen bij het aangaan van het dienstverband. Voor u betekent dit dat tot ..-20.. de buitenwereld in het ongewisse moet blijven. De boeteclausule blijft tot genoemde periode onverminderd van kracht. Teneinde de buitenwereld de illusie te geven dat wij in goede harmonie uit elkander gaan, verzoek ik u een keus te maken uit de volgende ontslagredenen die wij met verve zullen uitdragen: O tegenvallende resultaten O uitgewerkte chemie tussen de trainer en de spelersgroep O persoonlijke bedreigingen door de supporters van de F-Side O de door de media gevoerde hetze tegen uw persoon O op eigen verzoek, u bent toe aan een nieuwe uitdaging Wilt u deze brief uiterlijk ..-..-20.. aan onze administratie retourneren, ter attentie van de afdeling 'Verstoorde arbeidsrelaties'? Wij verzoeken u bijgaande retourenvelop wel voldoende te frankeren, bij voorbaat onze hartelijke dank. Hoogachtend, (FsjkjEjhsi. A. VAN Eijden Algemeen Directeur N.V. Ajax 40

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 40