werpen zal hier ongetwijfeld als inspiratiebron voor hebben gediend. Voor het luttele bedrag van 2,50 kunnen supporters een lot kopen in de vorm van een genummerde puck. Wie de puck het dichtst bij de middencirkel weet te krijgen, is winnaar van een geldbedrag. Na het signaal van de stadionspeaker daalt een regen van pucks neer op het ijs. Een geweldig gevoel maakt zich van ons meester. Eindelijk eens legaal een voorwerp op het speelveld smijten! Achteraf gezien valt het te betreuren dat we niet meer pucks hadden aangeschaft. Het idee lijkt ons zelfs voor de ultrasaaie Arena levensvatbaar. Biedt supporters voor een piek een genummerde biljartbal aan. In de rust hijst de Ajax-mascotte het vangnet van het bezoekersvak op en het prijsschieten kan beginnen. Gezien de voorpret is een geldprijs eigenlijk overbodig. Grapjassen die van de gelegenheid willen profiteren door stiekem strijkers in het vak te gooien, kunnen wat ons betreft niet streng genoeg worden aangepakt SCHELDEN Tot veler verbazing heeft Tilburg weinig in te brengen bij de goed spelende Tigers. Het goede positiespel leidt tot een onverwachte 5-3 overwinning op de koploper en tevreden gezich ten langs de kant. Gelukkig valt er op elke tribune, ongeacht de sport, altijd wel wat te schelden. Vaste prik is scheidrechter Bakker, die bekend staat als een consequente 'uit-fluiter'. Dit keer heeft de bond een neutralere arbiter gestuurd, zodat dit gespreksonderwerp snel op de achtergrond raakt. Een nieuw slachtoffer is al snel gevonden. Dit keer is het de beurt aan de beheerder van het restaurant van de Edenhal, Sjaak Swart. Zijn tosti's zijn ijskoud en moeten drie keer worden teruggestuurd. Niet te vreten, luidt het hoofdschuddende oordeel van een team van fijnproevers. Ook over de kwaliteit van de ballen gehakt wordt vol walging gesproken. Allemaal gierigheid volgens een Ajax-supporter: "Die man is zo gierig dat hij door zijn neus ademt om zijn tanden te sparen." Ajacieden krijgen op vertoon van de seizoen kaart een korting van 7,50. Ook zijn voor 50 passé partouts beschikbaar, die voor vier willekeurige wedstrijden beschikbaar zijn (of te gebruiken voor 4 personen). info: http://www.ijshockey.com/amsterdam Programma thuiswedstrijden Boretti Tigers Za 22.12.01 Boretti Tigers - Tilburg Za 29.12.01 Boretti Tigers - Nijmegen Za 05.01.02 Boretti Tigers - Tilburg Za 12.01.02 Boretti Tigers - Nijmegen Za 29.01.02 Boretti Tigers - Geleen Za 26.01.02 Boretti Tigers - Heerenveen 29

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 29