GAME ZONDAG 25 NOVEMBER, 13.00 UUR AFC A J AX 1 psv 3 door Opa Spoor Bergd0lmo (85) kezman (7), lucius (17), rommedahl (80) Aantal Ajacieden: 43.000 En toen ging het lampje voor Adriaanse uit.. De tweede thuiswedstrijd in een serie van vier!? De uitwedstrijd die daar tussenin zat is verscho ven, omdat de KNVB bang is dat Ajax te ver vooruit gaat lopen, terwijl vlak daarvoor de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard op 4 december is gepland?? Het blijkt weer eens dat de KNVB niets meer serieus neemt. Ajax vindt het allemaal best zo en de supporters voelen zich steeds meer in de maling genomen, zowel door de KNVB als door Ajax!! psv thuis belooft nooit veel goeds. De Arena, vol met rotzooi van dat vreselijke Z-merk, is hun tweede huis. Ook het vooruitzicht van wéér een wedstrijd met stink-hagenees Jol is geen pretje. Voor mijn gevoel fluit Jol 20% van alle wedstrij den van Ajax. Zo ook vanmiddag. Ajax begint met een feestopstelling na het debacle tegen NAC. Slechts twee Nederlanders zijn er in de basiself te vinden. Ajax speelt de eerste helft zonder tactiek. Het begin is aardig met een paar vrije trappen en corners die traditioneel makkelijk in de handen van de keeper verdwijnen. Zal daar wel eens op worden getraind? De wedstrijd is al snel gespeeld. Dood moment tegen: altijd gevaarlijk. Een hoop geklungel en het is 0-1. Een paar minuten later mag een gloeilamp tussen twee Ajacieden een balletje panklaar neerleggen voor een collega. De gloeilamp belt eerst zijn schoonmoeder en poeiert daarna de 0-2 achter Grim. Over en uit. Het gaat er op lijken dat iedereen tegen Ajax zijn mooiste doelpunt kan maken. Dat zegt alles over onze verdediging. De eerste helft wordt één van de slechtste die Opa Spoor in 32 jaar heeft gezien. Ajax speelt als een stel verdwaasde mietjes (sorry jongens). Alles ontbreekt: ideeën, intelligentie, felheid, tactiek etc. etc. En dan wordt voor de wedstrijd nog gevraagd om in de Arena wat minder te roken. Nou, ik heb tijdens de eerste helft 34 bolknakken op zitten vreten!! Een schande: Ajax-onwaardig! De tweede helft brengt wat nieuwe gezichten. Galasek wordt niet uit zijn lijden verlost. Iemand die in interviews zó positief over zijn trainer is, kun je er natuurlijk niet uithalen. Lik lik. Ajax speelt wat beter, oh nee: minder slecht. De goal valt niet. Enerzijds omdat Pipo weer eens laat zien niveau tekort te komen, anderzijds omdat Jol zijn geld niet op Ajax heeft gezet. De 0-3 is de doodsteek. Daarna doet Jol net of hij onpartijdig is door Ajax een penalty te schenken. "Zo kan het geen kwaad", hoor je hem denken. Al met al is Ajax gewoon doodziek. We komen niveau te kort, zowel in als buiten het veld. Na de wedstrijd zal Co wel weer brallen over zijn onervaren team en bla bla bla bla bla bla opfucken Co.

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 12