van de MULLAH dit is Riet degene wie jij deRtet dat Ket is De wereld zal nooit meer zijn zoals hij was. Na de aanvallen die wij de afgelopen tijd te verduren hebben gekregen, zullen wij onze tegenstanders met keiharde munt terug betalen. De tijd van praten is voorbij. Het liefst zouden wij iedereen het zwijgen opleggen, maar in eerste instantie zal onze heilige oorlog gericht zijn tegen de media. Onze wraak zal bitterzoet zijn. Wie niet horen wil, moet maar voelen. Ik kan de heren der media en in het bijzonder de heren van DAS dan ook een uitgebreid pakket aan strafmaatregelen in het vooruitzicht stellen. En ik kan U verzekeren dat ons regime niet mals is wanneer het gaat om het uitvoeren van straffen. Voor het zover is, wil ik graag nog het volgende van de heren weten: Waarom richt U zich tegen Ajax? Heeft U daar nu echt zoveel plezier van, of vindt U misschien dat U meetelt wanneer U zoiets doet, heren Johan, Parool, Sportweek en DAS? Realiseert U zich eigenlijk wel, dat U Ajax met Uw publicaties op de rand van de afgrond brengt? Want het zijn Uw geschriften die de goede naam van Ajax aantasten en op de beurs de koers van het aandeel drukken. Waarom doet u zoiets? Is dat Uw manier om ons te laten weten dat U er bent? Dat zegt veel over Uzelf. Vindt U echt dat U dergelijke dingen over ons moet kunnen schrij ven? Wij vinden van niet. U brengt Uw club, Uw medesupporters en de portemonnee van de aandeelhouders in gevaar en dat accepteren Uw club, Uw medesuppor ters en de portemonnee van de aandeelhouders niet van U! Het is dan ook aan Uw medesupporters en onze trouwe volgelingen, Pro Ajax Life en Pro Ajax Magazine, om tijdig te signaleren dat U iets van plan bent. Zij zouden dat terstond en ter plekke dienen te verijdelen. Personen die zich zoals U gedragen zijn geen Ajacieden en horen er dus niet bij. Mocht intimidatie niet afdoende zijn, dan zullen wij tot minder sympathieke maatregelen moeten overgaan en wij doelen hierbij op Vrouwe Justitia. Nogmaals verzoek ik U zich aan de geldende spelregels te houden. Bij het niet navolgen van dit verzoek zijn de gevolgen voor U zelf en hoeft U niet later bij ons aan te kloppen met de mededeling dat U niet van tevoren bent gewaarschuwd. Vanaf deze plaats ook enige woorden van dank gericht aan Imam Spaan. Zijn positief kritische vraagstelling heeft mij zeer verheugd. Daar zouden anderen nog een voorbeeld aan kunnen nemen, zeg ik met een ironische ondertoon. Want ik ben heus geen zuurpruim. Dat heeft u zelf kunnen zien in het programma van Imam Spaan. Ik ben hem zeer erkentelijk voor de sympathieke wijze waarop hij mij in beeld wist te brengen. Eveneens heeft hij goed begrepen dat ik mij niet leen voor parodieën, maar gewoon in levende lijve moet worden uitgenodigd. Het bevreemdt mij dan ook dat mijn collega uit eindhoven nog niet heeft gereageerd op de weliswaar humoristische, maar toch zeer kwetsende wijze waarop hij in het programma van Imam Spaan wordt neergezet. Dat de heer van raaij dit over zijn kant laat gaan, moet hij zelf weten. Ik vind het onbegrijpelijk. Het spreekt vanzelf dat de heren van DAS ook aandacht besteden aan mijn Jihad tegen de media. Ik hoop echter wel dat zij dit op Ajax-baardige wijze hebben gedaan, anders zou dit wel eens mijn laatste bijdrage aan hun blaadje kunnen zijn. Ik kan me voorstellen dat u als lezer graag mijn kant van het verhaal zou willen horen. Helaas ligt de zaak nu bij de rechter en hangende het onderzoek acht ik het wijzer tot de uitspraak geen nadere mededelingen te doen. Salaam aleikum, Mullah van Plaag 3

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 3