drt is Kiat M- PtoQQ- De manier van spelen en het daaruit behaalde resultaat is uit puur geluk ontstaan en daar profiteert Adriaanse van. Het bestuur zal het verder een rotzorg zijn hoe er gevoetbald wordt, zij verlaten aan het einde van dit seizoen Ajax. Hoe beter het eindresultaat dit seizoen zal zijn, des te groter de bekende gouden handdruk zal zijn. Het is dit bestuur immers alleen maar om het geld te doen, en het liefste dat geld wat ze zelf in hun zak kunnen steken. Nogmaals ik denk dat we ons als echte suppor ters best een beetje druk mogen maken om wat voor voetbal we graag willen zien. Groeten, Henk, 427. Kort geding Ik zou me zo voor kunnen stellen dat Van Praag eerst contact heeft gezocht met de redactie, om op een normale manier uiting te geven aan zijn onvrede en om met de mensen waar hij "zo mee begaan is" (de supporters, in casu de DAS- redactie) tot een vergelijk te komen. Ik zou me ook zomaar voor kunnen stellen dat ie dat niet gedaan heeft en dus blijkbaar onverwijld een advocaat ingeschakeld heeft. In beide gevallen geeft onze voorzitter maar weer eens blijk van de karakter-eigenschappen die hem in zijn "regeer periode" zo kenmerken: Totaal gebrek aan gevoel voor humor, gebrek aan "inleving", hoogmoedswaanzin, meters-lange tenen, "ivoren toren-gedrag" en de aan zijn pseudo-intelectuele mentale gesteldheid ontleende gevoel voor machtsbruik. Laat maar voor de rechter komen dit zaakje, het maakt niet uit wat de uitkomst zal zijn, rectificeren of niet, in beide gevallen gaat ie af als een gieter. Voorzitter zijn van Ajax en je dan in je laatste jaar druk maken over zoiets onbenulligs...! Beter had ie zichzelf weer niet kunnen typeren en het zal zeer zeker bijdragen aan het negatieve beeld wat straks van hem zal blijven hangen nadat hij opgestapt is, wat een onbenul!! Groeten, Ruud. geloof dat hij ook nog iets had gezegd dat hij z'n best ging doen om het clubgevoel weer terug te brengen onder de supporters, waar1 ik tot nu toe nog niks tot weinig van' gemerkt heb. Het lijkt me meer gepast dat hij een rectificatie via dit medium plaatst over alle onwaarheden en beloftes die hij gedaan heeft die hij niet nagekomen is/wilde nakomen. Hij kan zich beter afvragen wat hij nou precies bereikt heeft en moet dan constateren dat het niet verwonderlijk is dat supporters zo reageren. Ik zal blij zijn als hij aan het eind van dit seizoen opgerot is en hoop dat we een opvolger met echt clubgevoel en gevoel voor leiderschap krijgen (Cruijff bijvoorbeeld). Sterkte en succes, jullie weten dat jullie op onze steun kunnen rekenen. Mocht het op een rechtzaak aankomen, hou dan een collecte op Zuid om de kosten te dekken, ik denk dat iedereen hier gul voor zal geven. Mzzls, Martijn. Kort geding (3) Beste DAS, Michael van Praag gaat weer eens op zijn strepen staan, hetgeen wij supporters nooit mogen als wij hem herinneren aan zijn uitspra ken en beloftes uit het verleden. Was leo beenhakker niet ooit de persoon waarin hij het meest teleurgesteld was toen hij naar Real Madrid vertrok?!! Krokodillen-tranen zijn het!!! Michael, met deze actie heb je mij overtuigd: het is de hoogste tijd om samen met Arie van Os een stapje terug te doen en je op-volgers de kans te geven om weer serieus met Ajax bezig te zijn! Wat heb jij de laatste 5 jaar eigenlijk nog ge presteerd? Een eerlijk antwoord graag (wordt ook wel weer eens tijd trouwens)! Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan Hans O. (19 jaar seizoenkaarthouder). Kort geding (2) Ik geef jullie groot gelijk geen rectificatie in jullie fanzine of op de site te zetten. De colum is inderdaad een parodie en vaste lezers van DAS weten wel, dat dit niet door hemzelf geschreven is. Bovendien heeft hij op dit moment wel betere dingen te doen, zoals het honk nog te realiseren voordat zijn voorzitterschap afgelopen is en ik Kort geding (4) Geagte DAS redaktie, In antwoordt op juli reaktie op de dassijt, kan ik jullui het volgende mededelen. Ik vint dat de heer Van Praag (uit Boedapest) voleedig in zijn regt staat. De man woord un ongelofelijke berg schade berokkend en zijn bedreif is op un haartje na vajiet. Voordat ik, (moskeewiets in spee) deze zaak aannam heb ik mij eens goed verdiept in de heer Van Daag. Als, al sjeg ik het zelf, advokaat der advokaaten ben ik van mening dat er in het heele verleden tijd van Van Maag geen enkulu, 21

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 21