VOORZITTER m/v AFC Ajax, gevestigd in Amsterdam, is opgericht op 18 maart 1900. Bij AFC Ajax werken 120 medewerkers. In verband met het pensioen van onze eminente voorzitter zijn wij op zoek naar een geschikte opvolger. van de mooiste club ter wereld De functie Wij vragen Wij bieden www.ajax.nl Interesse? Als voorzitter van de club heeft u als hoofdtarget het terugwinnen van het vertrouwen bij onze aanhang. Als neventarget vormt u de kille bedrijfscultuur om in een gezellige Amsterdamse clubcultuur. U houdt hierbij voor ogen dat tevredenheid bij de aanhang niet bereikt wordt door mooie prestaties op het veld, de grootte van het stadion of de hoogte van de begroting, maar door emotionele factoren. De functie is vacant per oktober 2002 en u zult er 70-90 uur per week mee bezig zijn. Wij zoeken kandidaten die de tribunetaai spreken en verstaan en een aantoonbare ervaring hebben met supporters. "Recht door zee" en "Een man een man, een woord een woord" zijn op u van toepassing. Als voorzitter staat u niet boven maar op gelijke voet met de aanhang en bent u in staat om haar trots te maken. IJdelheid is u vreemd en belangenverstrengeling komt niet in uw woordenboek voor. Wij zijn niet op zoek naar een type "John de Mol". U heeft geen nevenfuncties en kan zich volledig inzetten voor onze club. Ervaring in Ajax 1 is een pré, maar geen vereiste. Wij bieden u een club met een prachtige historie en een trouwe, dankbare maar zeer kritische aanhang. Schrijf of neem contact op met: AFC AJAX, Arena Boulevard 29, 1101 AX Postbus 12522, 1100 AM, Amsterdam. Voor meer informatie kunt u vragen naar de heer A.Smolders of mailen naar info@ajax.nl. Bij gelijke geschiktheid gaat onze voorkeur uit naar een persoon uit Amsterdam-Oost. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 32