fucK das leve ajax! Celtic-Ajax Woensdag 21-8 en donderdag 22-8 jl. was ik in Glasgow om de wedstrijd tegen Celtic bij te wonen. Wat ik daar heb meegemaakt was fantastisch. Zowel voor, tijdens, en na de wedstrijd was de sfeer perfect: supporters van Ajax en Celtic gingen zo gemoedelijk met elkaar om, dat het bijna een droom leek. Supporters uit beide kampen zongen eikaars liederen, gaven biertjes aan elkaar, wissel den sjaaltjes en shirts, feliciteerden elkaar, etcetera. Ik denk dat veel supporters van andere clubs hier een voorbeeld aan kunnen nemen. Het begon al goed in de Bairdsbar (Gallowsgate), werd goed vervolgd in het stadion, en werd perfect beëindigd in verschillende pubs in South-Glasgow. Respect voor de supporters van Ajax en Celtic! Groet, Ruby. Bedankt (2) Bedankt, aan de ECHTE supporters die in Glasgow aanwezig waren om Ajax te steunen. Bedankt, alle Ajax EN Celtic supporters die er de hele dag één groot feest van hebben gemaakt. Bedankt alle Ajax-fans die 90(!) minuten lang aan één stuk door de longen uit hun lijf hebben gezongen en ik kan met trots zeggen dat we met nog geen 1000 man, 50000 Schotten hebben weg-gezongen! Bedankt, aan de Ajax- spelers die EINDELIJK weer eens een keer met HART EN ZIEL speelden en streden om elke vierkante centimeter gras. Bedankt, aan de spelers die het probeerden om bij ons te komen om ons (eindelijk!) weer eens een keer te bedanken, maar die helaas werden tegengehouden door de absurd beschermend optredende Celtic stewards. Bedankt, aan de Nederlandse media, die op tv en in de krant de nadruk legt op 1-2 minuten duw en trekwerk tussen een paar Ajax-fans en overijverige stewards en die hierbij dus maar weer eens laten blijken dat ze op hetzelfde niveau thuishoren als de kakker lakken, laag bij de grond. Gelukkig weten Bedankt (3) Hello to all the F-Side, although Celtic eventually progressed to the Champions League, I would like to congratu late Ajax on a fine display of football and the thousand or so supporters from Amsterdam who helped contribute to a magnificent atmosphere at Parkhead. I was in Amsterdam for the first game and it was a memorable experience, particularly in Dam Square on the afternoon of the game. As a result of your fine hospitality we made many friends which shadowed the excellent result we achieved that night. Although I am unable to speak Dutch I am still a frequent visitor to the Ajaxster site and like to keep up to date with Ajax F.C. and their 'real' supporters. Good luck for the rest of the season, particu larly in the UEFA Cup. Peter Welsh. Nachtmerrie Ik had op een nacht een verschrikkelijke nachtmerrie: Ajax verliest in Glasgow en in de kuip. Co wordt ontsla gen en leo b. neemt de taken van Co over Ik werd wakker, badend in het zweet, en dacht nog even over mijn nachtmerrie na. En toen werd ik helemaal beroerd, want ik vrees dat deze droom misschien wel werkelijkheid wordt Sorry, Ruby, Vak 126. Naschrift redactie: Gelukkig zijn de meeste dromen nog steeds bedrog! wij zelf beter... lengte kleine Max, we hopen datje snel het eerste van DAS of Ajax komt versterken...Remco en Miriam gefeliciteerd! 22

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 22