De Ajax-jeugd heeft de toekomst. Plots schrok ik wakker en dacht, dit kan toch niet waar zijn? Ik ben gelijk een dag daarna even wezen kijken op de training. Wie kende ik eigenlijk nog? Ik waande mij op de Dappermarkt met al die buiten landers. Zelfs de voetbaltaal was verdwenen. Co Adriaanse had iets nieuws bedacht om dat probleem te verhelpen. Hij had de vlaggen geleend van de Formule 1 race op Zandvoort en deze betekenden: Gele vlag: Overschieten, Bruine vlag: Poepers, Blauwe vlag: Tikkie terug, Geblokte vlag: Koppen, Witte vlag: Aansluiten, Rode vlag: Kleedkamer twee, Zwarte vlag: Stoppen, enz, enz. Geachte Co en leo koop gerust nog meer in. Vijfendertig miljoen was te weinig. Jaag vooral nog meer over de balk. Tijd voor Johan Cruijff als voorzitter. Deze man durft namelijk wel mensen die niets te zoeken hebben bij mijn club weg te sturen, of het nu gaat om spelers, technische staf, beleidsbepa lers, ledenraad of meelifters. Actie nu, want de eerste 5 jaar winnen we anders niets. Zelfs de jeugd komt in taxibusjes voorgereden en hun bordje Kelogg's staat klaar. Waar zijn onze beulers: Reuser, Witschge, Mols, de Amsterdamse schoffies die niet alleen clubliefde hebben, maar ook strijden voor eer en trots. Deze ouwe zeur schaamt zich diep! joark@deajaxster.nl "Maar niemand moet sollen met Hinault. Het is precies de reden waarom hij de bijnaam "De DAS" draagt. Zijn concurrenten worden met een zo groot mogelijk verschil vernederd. Voor hen toont "De DAS" geen genade, die vreet hij het liefst met huid en haar op." Sportweek 29 over de wielrenner Bernard Hinault, die als bijnaam "De DAS" heeft. "Laat het de beenhakkers, coxen en van den heriks nu dan echt overduidelijk zijn waarom wij voorde naam "DAS"hebben gekozen!" "We proberen kampioen te worden, de beker te winnen en het hoofdtoernooi van de Champions League te halen." Co Adriaanse over zijn vernieuwde doelstel lingen tijdens de persconferentie op 5 juli 2001. "Nog steeds fout, Co. 'We worden kampioen, winnen de beker en gaan ervoor om de Champions League te winnen.Niet meer maar zeker niet minder dan dat!" "En het puntenaantal? psv verloor vorig jaar slechts één wedstrijd. Ze haalden 83 punten. Nu hebben ze weer een hele goede ploeg. Willen we dus boven hen eindigen dan zal Ajax 84 punten moeten halen. Dat is erg veel." Co Adriaanse tijdens de persconferentie op 5 juli 2001. "Moeten we deze theorie echt serieus nemen?" "Daarom zijn we bij Ibrahimovic, Mido en Maxwell uitgekomen. Stuk voor stuk grote talent en, maar zonder Nederlands paspoort. Nou en?" leo b tijdens persconferentie op 5 juli 2001 "Nou en? We zijn verdorie een Nederlandse club, sterker nog: een Amsterdamse. Maar dat laatste zegt jou als rotterdammer natuurlijk helemaal niets 17

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 17