"Bobson heeft in het begin van dit seizoen veel speeltijd gekregen, maar zijn kans niet gegrepen. Vervolgens vonden wij het voor zijn opleiding beter dat hij naar Haarlem zou gaan, maar dat heeft hij geweigerd. Daarna kon hij ook nog naar Fortuna, maar daar had hij ook geen trek in. Het zou toch vreemd zijn wanneer we iemand die weigert te doen wat past in het kader van zijn opleiding nu zouden belonen door hem weer in het eerste te zetten?" Co Adriaanse in het Haarlems Dagblad van 2 april 2001 nadat hij Kevin Bobson ten faveure van Kiran Bechan had gepasseerd in het debacle tegen NEC. Groot gelijk hoor, Co. Schandalig, die Bobson. Hoe durft hij te weigeren om van zijn jeugdliefde Ajax naar het super-opleidingscentrum Haarlem of het nog op alle fronten strijdende Fortuna Sittard te gaan! Nee hoor Co, nooit meer opstel len die verrader. Dan maar liever een junior als linksbuiten. Dat landskampioenschap is toch niet belangrijk. Dat geeft zo'n moeilijke voorbe reiding voor volgend seizoen. Per slot van rekening had je om die reden ook al Gronkj&r verkocht." "Ajax bouwt. Hopelijk ook op u. Want u bent die vaste waarde, die vaste supporter die Ajax ruggengraat geeft." Arie van Eijden in zijn brief van 5 april 2001, waarin hij de seizoenkaarthouders vraagt een nieuwe seizoenkaart aan te schaffen. "Die vaste waarde bestaat voor Ajax dan toch slechts alleen uit dat vaste bedrag wat al op 1 juni 2001 van onze rekening wordt afgeschre ven. Voor de rest moeten we ons schikken in de grillen van een directie en bestuur die, hadden ze in de Middeleeuwen geregeerd, allang op de brandstapel waren beland." "Wij vonden het een eer uw gastheer te mogen zijn in een bijzonder jaar. Een jaar waarin wij met u onze honderdste verjaardag vierden." Arie van Eijden in zijn brief van 5 april 2001, waarin hij de seizoenkaarthouders vraagt een nieuwe seizoenkaart aan te schaffen. "Foei Arie, wat een slecht geheugen heb je. Dat feestje is juist zonder ons gevierd. Maar uiteraard wel met jou, ondanks datje toendertjd nog gewoon geroyeerd was!" "Uiterste inleverdatum: 30 april 2001." Tekst uit de brief van 5 april 2001, waarin de seizoenkaarthouders wordt gevraagd een nieuwe seizoenkaart aan te schaffen. "Je moet maar durven. Op dat tijdstip is nog niet eens bekend of er volgend seizoen Europees wordt gespeeld en op welke dagen en aanvang stijdstippen er sowieso wordt gespeeld. Over een gigantisch bord voor je kop gesproken..." "Zolang Benfica zijn verplichtingen tegenover Vitesse niet nakomt, hoort het niet thuis op de Europese velden." Arie van Eijden in De Volkskrant van 7 april 2001. "En zolang Ajax zijn verplichtingen tegenover zijn supporters (die nog steeds wachten op terugbetaling van die ingepikte BTW) niet nakomt?" "Ik denk dat hier relatief één van de beste grasmatten van Europa ligt." Arie van Eijden in De Volkskrant van 7 april 2001 over het gras in de Arena. Nou ja, als Arie dat denkt, dan zal dat wel zo wezen. Hoeven we tenminste niet meer voor dat kunstgras te vrezen." "Het zal nog vier a vijf jaar duren, maar dat we uiteindelijk op kunstgras uitkomen staat voor mij vast." Arie van Eijden in hetzelfde interview uit De Volkskrant van 7 april 2001. "En net zegt hij nog dat we relatief één van de beste grasmatten van Europa hebben. Wat moeten we dan met kunstgras??????????" "Maar ik moet wel zeggen dat zaterdag half drie nog altijd gunstiger is dan donderdag- of vrijdag avond na werktijd." Ajax's financieel directeur Jeroen Slop op 12 april 2001 op de Ajax-website over het aanvangstijdstip van Ajax-Vitesse. "Zeker, en maandagochtend om 09.15 uur is nog gunstiger. Is dat misschien iets voor volgend seizoen?" "De wedstrijd Ajax-NAC is definitief een half uur verschoven. De wedstrijd zou vrijdag 27 april om 26 www.deajaxster.nl de ajax ster nr. 36

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 26