Waarom gaan ze niet naar het Olympisch Stadion, die Admiraals. die Van Gaal, van Ajax wordt niemand meer opgeroepen. Waarom niet meer van Ajax, omdat ze niet goed spelen? Hij moet gewoon die Winter erbij nemen, al speelt-ie niet. En wat je er voor de rest bij neemt, mwoah. Als ze ermee uitscheien, die twee, ik moet nog zien of we het dan redden bij Ajax. Wie ga je dan kopen? Van De Meer naar de Arena Ik had er wel een beetje moeite mee. Ik vond het ook wel triest, want ik had liever in De Meer geweest. Dat roepen de meesten, van Diemen ook, al die jongens (van zijn werk, red.). Het was te klein, oké, maar het Olympisch Stadion, had dat voor ons open gegooid. En geen Arena. Ik had liever het Olympisch Stadion gehouden. Nou krijg je zaterdag die Admiraals, die gaan ook weer rappen. Ook weer in de Arena. Het hele veld dat gaat zaterdag weer onder de voeten. Dan gaat altijd het veld stuk. En nou hebben we de 27ste grasmat ofzo. Ligt zo weer ondersteboven. Ik vind het goudgeld, wat daar aan wordt gespendeerd, echt. Waarom gaan ze niet naar het Olympisch Stadion, die Admiraals. Komen die gasten weer zaterdag, dank je de koekoek, daar gaat mijn grasmat. Ik vind het echt zonde. In De Meer was het echt gezellig, daar was sfeer. Hier moet je sfeer maken, daar was er gewoon sfeer. We moeten meer zingen, meer schreeuwen. Maar ik doe wel mee. De F-Side begint wel te schreeuwen, de rest volgt wel. Dan gaan die andere gasten ook wel. Die wave begint altijd bij de F-Side daar onder. Tellen van een tot tien en hup daar gaat het hele boeltje. Het begint onder en de tweede ring die gaat dan ook mee. Hup, daar gaan we weer. Nou, ga maar naar boven. En dat is sfeer. Als dat niet komt, hebben we geen sfeer en dan blijft het doods. Bij die hoge jongens daar in de hoek, de ajax ster nr. 36

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 18