Hier moetje sfeer makendaar was er gewoon sfeer. die we gemaakt hebben, dat komt allemaal door mijn hoor. Want ik heb bam, bam, bam... Hè, wie heb er geslagen? Wie heb er gerapt? We hebben het met mekaar gedaan, met vlaggen, schreeuwen en rotzooien. Die 1-0 moest ik hebben, die 1-0 moest ik gewoon pakken. Ik heb nu weer een seizoenkaart genomen en dan kan ik wel effe gaan kijken. Eerst ga ik weer zitten waar ik altijd zat. En dan wil ik ook wel gaan rennen. Maar als iemand zegt haal die Danny Blind hiero, kom maar hier effe rennen, nou dan gaan we bij jullie effe rennen. Maak ik het bij jullie ook weer effe leuk. Als jullie het goed vinden. Want vorige keer was ik daaro. Het was leuk en gezellig, maar toen zei een jongen: Hé, nou effe stoppen want ik hou er niet zo van. Kijk, de een vind het leuk en de ander zegt bekijk het lekker. Dat kan, daar hou ik gewoon rekening mee. Dan zeg, daar moet ik niet meer gaan, dan blijf ik wel op dat stuk rennen. Vinden ze dat leuk, dan blijf ik daar. Als ze het goed vinden. En ook die andere jongens. Als ze het niet meer leuk vinden, dan is het gewoon afgelopen. Dan hebben jullie de keus, het is niet aan mijn, ik wil het graag doen. Als jullie een dood zooitje willen zijn. Nou, dat vind ik triest. Danny Blind Hij is voor mij, ja. omdat hij altijd goed speelde. Hij was nummer één voor mij, hij heeft altijd goed gespeeld. Eerst had ik Van Basten. Marco van Basten, bij Den Bosch, met die omhaal. Dat was mijn eerste favoriete speler. En daarna Danny Blind. En nu heb ik Witschge. Hij wil hem nu wel houden, die Adriaanse. En die Winter ook, dat vind ik triest. Precies hetzelfde, die moet je gewoon erin gooien. Die twee, die moet je gewoon erin zetten. Dat die Winter niet speelt, dat begrijpen de mensen ook niet. Dat zijn twee goede routiniers, die moet je gewoon erin zetten. Kijk en die andere jongens, dat vind ik prachtig dat ze meedoen, hele jonge jongens. Maar die twee ervaren jongens, die moet je achterin zetten. Ik wil Winter er ook bij hebben. En bij het Nederlands elftal precies hetzelfde, de ajax ster nr. 36 www.deajaxster.nl 17

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 17