Dan denk ik: Jezusmina moet ik het weer doen? doodmoei. En ik ging maar, weer een keer, nog een keer rennen en nog een keer rennen. Ik vond het allemaal gezellig. Want we moesten zelf sfeer maken. Er wordt wel sfeer gemaakt met de pauken en alles, maar je blijft doorras sen. En af en toe is die wedstrijd helemaal dood. We moeten het met zijn allen doen. Maar af en toe is er geen sfeer. Dan denk ik: Jezusmina, moet ik het weer doen? Dan is het weer van: Er is geen moer aan, we willen weer even lachen. Dan kom ik weer op het scherm. Dan ging ik weer aan die kant rennen, dan ging ik weer daar rennen. Dan ging ik weer met de F-Side praten, met jullie, van de week (Ajax - NEC, red.). Ik vond het allemaal schitterend, ik heb echt gelachen. Ik heb mijn handen stukgeslagen (op de pauken, red.), maar oké, daar ging ik voor. Die 1-0, dat was een zwakke wedstrijd. Die 1-0, kunnen noemen.) En overal, op het werk ook. Als ik op het werk kom, bij Diemen, zeggen ze: Hé, Westerhof. Ik lijk er sprekend op als ik zo die haren heb. Bent u niet Westerhof? Was dat maar waar, meneer. Schitterend toch, al die namen. En bij Ajax hebben ze er Eddie van gemaakt. Maar als je dat verhaal leest, in dat boekie (DAS, red.). Al die supporters denken, wat is dat. Geef die mensen maar een boekie, lees het maar. Dat vinden ze een heel goed stuk. Maar iemand anders zegt: hé, wat is dit. Dan lachen ze hun eigen de kolere. Wie is dat, Gekke Eddie? Daar bedoelen ze Gerrie mee. Maar niemand die het snapt. Sfeer maken Ze vinden het allemaal een goed stuk, al mijn broers en mijn moeder ook. Worden ze nou eindelijk eens een keer wakker! Eindelijk, goh, na zoveel jaar, ze zijn me niet vergeten. Elke keer gingen de vlaggen en toeters en bellen...voor mij was het altijd sfeer maken. Effe de benen strekken. Nou, er is geen moer aan, die wedstrijd. Dan riepen ze: Danny, kan je niet warm rennen. Dus ik zeg: Ik wil best gaan rennen jongens. Dan schreeuwden ze: DANNY, DANNY! Dan ging ik weer mijn benen strekken. Toen kreeg je een andere man, ook een jongeman. Hij zegt: waar jij de conditie vandaan haalt, het is mijn een Godsraadsel. Toen kreeg ik ook iemand anders mee. Die was toen Litmanen en die ging ook achter me aan rennen. Die ging maar twee rondjes meerennen, want toen was-ie al 16 www.deajaxster.nl de ajax ster nr. 36

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 16