"Kakerlaken-Plage Peking - Invasion der Kakerlaken: 88 Prozent aller Krankenhauser, 87% Gaststatten und 75% Wohnhauser in Peking sind von Küchenschaben befallen. Die Behörden starten jetzt groBange- legte Vergiftungskampagnen." Bericht op de voorpagina van de duitse krant 'bild' van 22 december 2000. "Hebben die rotterdammers dan ook al een Chinees filiaal opgezet?" "Waar is voor de Nederlandse clubs en spelers de meeste financiële groei te halen? In het gezamenlijk uitbaten van wat je in huis hebt. Daarom was ik ook één van de initiatiefnemers van de Euro League." Rob Jansen in Sportweek nr. 8 van 13 februari 2001. "Leuk bedacht Robbie. Je vergeet alleen dat Ajax al meer dan een eeuw veel meer in huis heeft als feyenoord en psv tezamen. En moeten wij dan samenwerken met een club die een illegaal opstelt en een club die vergeet zijn beste speler in te schrijven voor de UEFA-cup? Bij iedere vorm van samenwerking met die kakkerlakken en gloeilampjes zullen wij alleen maar slechter worden. Of was dat misschien jouw bedoeling het is immers niet de eerste keer datje ons kapot probeer te maken?" "In 1993 was de sfeer misschien broeder-lijker, omdat we veel donkere jongens in de groep hadden." ulrich van gobbel in De Volkskrant van 24 februari 2001. "Inderdaad heel erg broederlijk. Waren jullie destijds eigenlijk wel zo safe van achteren?" "Normaal zijn wij vrij safe van achteren." psv-trainer eric gerets in de VI van 21 februari 2001. "Het is verheugend te constateren dat de anti- aidscampagne inmiddels ook in eindhoven is doorgedrongen. Nu maar hopen dat er niets doorheen is geglipt." "De gemeente Amsterdam heeft geblunderd bij de aanleg van Park De Meer." AT5 Teletekst op 21 februari 2001. "Alsof wij dat niet allang wisten...." "De nieuwe woonwijk moet een eerbetoon zijn aan het voormalige Ajax-stadion..." AT5 Teletekst op 21 februari 2001. "Vreemd, het lijkt af en toe net op de Zaanse Schans met die groene huisies. Maar een goed eerbetoon kan alsnog worden geregeld hoor: sloop die wijk weer en zet er een Nieuwe Meer neer www.de 'Ik wil weer worden uitgefloten en toegejuicht." ruud van nistelrooy in De Volkskrant van 2 maart 2001. "Dan val je vandaag bij Ajax-psv met je neus in de boter, wat dat eerste betreft zullen wij ons uiterste best doen." "We kwamen niet meer aan voetballen toe. Er werden allerlei gekke dingen gedaan." bertje van marwijk over de 2e helft van Vitesse-feyenoord (0-0) op 4 maart 2001. "Inderdaad, opeens begon een langharige geblondeerde middenvelder vreselijk uit zijn neus te lekken, waarbij de spetters aan het Gelredome-dak bleven hangen. Dit was voor de Zeeuwse linksbuiten aanleiding om, al gekke bekken trekkend, allerlei heftige epileptische bewegingen naar het, al een half uur daarvoor in slaap gevallen kakkerlakkenvak, te gaan maken. Maar het toppunt van gekte werd bereikt toen de vadsige negroïde rechtsback opeens, al nasale jxster.nl de ajax ster nr. 35 "Homo's in rotterdam zijn bevreesd om nog voor hun seksuele geaardheid uit te komen. Ze worden vaker lastig gevallen, vooral door allochtone jongeren." Verslaggever Fred de Vries in De Volkskrant van 7 maart 2001 over de afnemende tolerantie in rotter dam tegenover homo's. "En zo kon de kleedkamer van feyenoord uitgroeien tot een veilig toevluchtsoort voor gelijkgestem den."

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 26