I Ok, mazzel, automatisch: Hebben we voldoende psycholo gisch overwicht op onze tegenstanders? Het antwoord daarop is: Neen, daar moet keihard aan gewerkt worden. Daar is nog voldoende tijd voor. Maar het moet wel gebeuren. Anders krijgen we te maken met zouteloze herhalingen van de afgelopen seizoenen. Werk aan de winkel dus! Voor ons allemaal! Andrew, seizoenkaarthouder en Ajacied in hart en nieren. HhuE 40! Jaloers? Het risico lopend dat ik toch als een MvP- incognito wordt beschouwd: Is het echt nodig elke keer weer zo grof af te geven op diegenen die in de skyboxen denken de supporter te moeten uithangen? Er zijn zeker wel knappe koppen die kunnen berekenen dat als die skyboxen er niet waren geweest de kaartjes en seizoenkaarten nog wel tig euro duurder uit zouden zijn gevallen, dus dat ga ik niet doen, maar dat is wel logisch. Daarbij komt dat tussen ons, het gepeupel, ook genoeg knakkers en knakkerinnen zitten die niet weten waar ze naar zitten te kijken, dusse.... laten we nou niet overdrijven. Blijft natuurlijk de oplichtersbende die voor dure arena's slootwater en dood vlees verkopen en er tevens niet voor terugdeinsen de broodjes vis zelfs nog na uren "stilliggen" nog steeds te willen ruilen voor dure arena's!!! Het wachten is nu op het eerste slachtoffer van de beruchte DVS-vis (De Vis Stinkt). Wedden dat die als eerste op de 2e ring valt? Groet, Dutch. Honk Wordt Sunrise wel of geen honk? Ik was er op zondag voor het eerst en vond het er wel gezellig (wel dure grote biertjes f 7,50) maar als er nou een mannetje of driehonderd elke keer komen, kan het nog wel wat worden. Misschien moeten we het aan de binnenkant wat meer Ajax- gevoel geven, een grafitty-wall misschien?? En wat scanners (politie) die er trouwens wel overdreven veel rondhangen. Fons,126. 11*1 nwïjrïi'H hello. Honk (2) Jongens, anders gaan we toch lekker iedere thuiswedstrijd in de bioscoop rondhangen? Een beetje de druk opvoeren, lekker in de bioscoop gaan zitten en ons helemaal lam zuipen. Lekker boeren, scheten laten, lallen en brallen. Daar komt natuurlijk gesodemieter van... en waar een probleem is moet een oplossing komen. Tot die oplossing er is kunnen we onze lol niet op op die mooie geel-rood-groen- rood-geel-groene trappen daar. Groetjes, The Homeless... Kut Ik bekijk DAS vrijwel dagelijks op internet, goede site, kut Ajax bestuur, verdeelde F- side, kut stadion, te weinig sfeer, heeft volgens mij niks met kut stadion te maken, te veel kutgezeik op provincialen, zonder provin cialen waarschijnlijk maar 5000 man per wedstrijd en de rest kut bobo's, zonder kut bobo's geen kut stadion, zonder kut stadion geen kut arena's, zonder kut arena's geen kutMac en geen kutGrolsch te krijgen. F-side blijf zingen de hele wedstrijd tegen utrecht (kut dorp), loop nooit weg, blijf allemaal staan ook tegen kutME, kutboeren, kutrotterdammers, kutbelgen en laat je vanaf nu niet meer uitlachen door die kutten, verenig jezelf beter (wordt daarom dat kuthonk tegengehouden)?. Van praag tyfkut aub op, je hebt AJAX opgebouwd maar de laatste jaren nog veel meer afgebroken, het is tijd voor een andere kut. Waar blijft dat kut honk? Ik ben gekutfrustreerd. Groeten Sjoerd kut. de ajax ster nr. 35 www.deajaxster.nl 15

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2001 | | pagina 15