Pius al een minuut of tien daarvoor moeten ver vangen!" "Op dit moment ben ik niet tevreden met de scou ting, maar ik denk dat iedereen wel kan zien dat dat de afgelopen jaren niet goed is gegaan bij Ajax. Daarom is nu ook leo beenhakker aange trokken. Als het nu fout gaat dan is het duidelijk wie daar de verantwoordelijkheid voor heeft." Arie van Os in Spits van 31 oktober 2000. "Nu weten we dus waarom leo is aangenomen, om als zondebok te fungeren. "Wat beenhakker doet moet hij zelf weten. Wie ben ik om daar wat van te zeggen?" paul bosvelt in VI nr 44 van 1 november 2000, in antwoord op de vraag wat hij van de over gang van beenhakker vindt. "Je bent aanvoerder van feyenoord en had mooi kwijt gekund wat iedereen in rotterdam daarvan vindt! Maar blijkbaar ben jij ook liever zo'n kritiek loze meeloper. "Nee, dat niet, nooit! ik zou niet bij Ajax gaan spe len." paul bosvelt in VI nr 44 van 1 november 2000, in antwoord op de vraag of hij net zo makke lijk als beenhakker een contract bij Ajax zou tekenen. "Daar houden we je aan!" "Intussen volg ik met veel plezier de nieuwe generatie trainers in de Nederlandse competitie, ronald koeman staat bovenaan met Vitesse, bert van marwijk doet het goed met feyenoord, Henk ten Cate presteert met NAC, erik gerets doet met psv nog mee in de Champions League en Johan Neeskens verbaast iedereen met NEC. Dat zijn allemaal ex-voetballers en dat vind ik een goede zaak. Maar ook de meeste andere clubs hebben trainers in dienst met veel status als voetballer. Rob McDonald bij De Graafschap, Martin Jol bij RKC Waalwijk, Fred Rutten bij FC Twente, Gerard van der Lem bij AZ, Frans Adelaar bij FC Utrecht en Jan van Dijk bij FC Groningen." Johan Cruijff in VI nr 44 van 1 november 2000. "Missen we er niet eentje?" "Bij psv val je in slaap." Aad de Mos in de Belgische krant Het Laatste Nieuws op 7 november 2000 (één dag vóór psv-Anderlecht). "En wij altijd maar zeggen dat Aad de Klos er geen verstand van heeft!" "Aad de Mos is in mijn ogen altijd een tamelijk onbelangrijk persoon geweest." Een zwaar beledigde eric gerets op 7 novem ber 2000 in reactie op de hiervoor vermelde uitspraak van Aad de Mos. "Dat kan dan wel zo zijn, maar dat wil niet zeg gen dat Aadje Afkoopsom helemaal gek is. Het is inderdaad slaapverwekkend wat jullie vertonen. Pas maar op dat jullie er zelf niet bij in slaap val len!" "Wij hebben gewoon de eerste 30 minuten gesla pen. Een nog nagapende eric gerets op 8 novem ber 2000 (direct na psv-Anderlecht) in Studio Sport. "En nu niet zeggen dat je niet gewaarschuwd was, hè eric!" "In de toekomst wordt in het contract opgenomen dat een speler in een team van Ajax wordt geplaatst, maar dat hoeft niet in Amsterdam te zijn. Dat kan dus ook bij Haarlem zijn." Co Adriaanse op de Ajax homepage op 8 november 2000, naar aanleiding van de wei gering van Kevin Bobson en Brutil Hosé om bij Haarlem te worden gestald. "En sinds wanneer is Haarlem een team van Ajax? Of leeft bij Co dezelfde gedachte als bij de Amerikanen enkele honderden jaren geleden, die dachten dat Afrika een provincie van Amerika was?" "feyenoord speelde zoals ik het wilde." bertje van marwijk in het Haarlems Dagblad van 13 november 2000 over psv-feyenoord (1- 0). "Laat ze dan de rest van het seizoen ook maar zo spelen!" "Maar de tweede ring heeft 28.000 plaatsen. Wat je ook verzint, ze kunnen onmogelijk allemaal met de lift of de roltrap." Arena-directeur Henk Markerink tijdens de vergadering van het publieksforum op 14 november 2000. "Oh nee, en als je gewoon iedere trap door een roltrap vervangt?" "Ik kan me nog steeds geen homo's in de voet ballerij voorstellen. Ze komen er in ieder geval niet voor uit, vanwege de harde mentaliteit. Kun jij een homoseksuele voetballer opnoemen Ik niet. Het enige watje hoort zijn geruchten." Roda JC-speler Ramon van Haren in VI nr 44 van 15 november 2000. "Nog nooit tegen feyenoord gespeeld?" de ajax ster nr. 33 www.deajaxster.nl 29

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 29