niets gelezen van relletjes maar de beveiliging bij de Arena zei dat dit normaal was bij niet-risi- cowedstrijden. Misschien een tip om jullie lezers te waarschuwen dat er bij gewone wedstrijden een handjevol van die gasten op zoek zijn naar mot. Groet Erik, vak 402. Naschrift redactie: Bedankt voor de tip. Arenaprijzen Beste DAS, Ik schrijf deze brief naar jullie omdat ik jullie arti kel over de veel te hoge prijzen had gelezen (DAS 31). Ik ben het volkomen met jullie eens dat de prijzen die zij hanteren gewoon asociaal hoog zijn (het lijkt wel of ze elke nieuwe grasmat ermee moeten financieren). Ik heb zelf dus ook iets zeer vreemds meegemaakt, dat is namelijk het volgende. Het was vrijdagavond vóór de wedstrijd RBC-Ajax. Ik ben onderweg naar mijn vak (411, tweede ring) en ik ga een "biertje" halen, dus ik reken 9 Arena's af voor een beker van 0,3 Itr. "bier". Dit is nog niet eens het ergste. Ik ga naar boven voor de eerste helft, die zwaar klote was. De eerste helft zit erop en ik ga even een "biertje" halen, deze keer bij een andere foodstore (Grolsch). Ook een beker van 0,3 Itr., dus ik wil afrekenen en zie tot mijn grote verba zing 11 Arena's in het scherm staan. Ik zeg tegen dat meisje wat mij hielp: "Dit klopt niet, want bij de foodstore van Coca Cola betaalde ik voor het zelfde "biertje" 9 Arena's". Dus ik reageer met: "wat is dit voor T@$$%#ZOOI hierzo" en vraag of ze me even uit kan leggen wat het verschil in de maten van de bekertjes is, wat zij dus niet kon. Ik denk dat jullie mijn verbazing wel kunnen begrijpen en dat dit weer een voorbeeld is dat het hele gedoe met de Arena's een grote klote zooi is waar zeer snel iets aan gedaan moet wor den. Een boycot zoals jullie ook al geopperd hebben, lijkt me de beste oplossing. Met vriendelijke groet, Bart Kors, vak 411. Naschrift redactie: Nog even en de toiletten gaan ook een knaak kosten. Euro-league De Euro League, de natte droom van bobo's die op kosten van de normale supporter weer eens de wijde wereld willen zien. De Euro League die er uiteindelijk toe zal leiden dat er alleen nog maar "thuis- fans" op de tribunes zitten (als ze er nog zijn), omdat het achterna-reizen dan wel meereizen voor de normale supporter te begro telijk wordt. Maar dat vinden ze niet erg want er komt toch genoeg geld binnen via allerlei soor ten TV en op Anaal+ gelijkende praktijken? Maar men sluit de ogen voor wat je nu al ziet: velen haken al af omdat vier dagen achter elkaar "Europees" (Verweggistan bal op het dak) voet bal kijken ook niet alles is. Nee Euro League, niet leuk. Groet, Dutch. Vreemde speeltijden (1) Hoi DAS, Ik vind het op dit moment echt de spuigaten uit lopen met het competitieprogramma. De dins dagavond, de vrijdagavond en wat al niet meer, behalve de zondagmiddag. Gelukkig kan ik het doordeweeks altijd nog net redden, maar de rest van ons groepje moet regelmatig verstek laten gaan. Ik keur de acties wat betreft de combi regeling goed, maar ik vind dat het ook eens tijd wordt voor actie tegen het belachelijke kutpro- gramma van dit seizoen. Ik weet niet of we voor de kerst nog eens een keer op zondagmiddag een thuiswedstijd mogen beleven, maar ik word er echt kotsmisselijk van. Volgens mij heet dit productvervalsing of zoiets, je koopt een sei zoenkaart voor de zondagmiddag (Ajax zal wel zeggen dat het programma vantevoren bekend is, maar wat hebben ze nu liever: halflege sta dions en (dus?) verliespartijen op een inspira tieloze dinsdagavond of volle stadions op de zondag en traditioneel drie punten?) en vervol gens spelen ze nooit op zondag. Kut Canal+. Misschien een idee om een gigantisch spandoek op te hangen met een tekst als: ANAAL+ ROT OP of FUCK OFF!! (of iets intelligenters?) tijdens elke wedstrijd die door Canal+ wordt uitgezon den. Zullen ze niet blij mee zijn aangezien nie mand dit spandoek zal kunnen ontgaan wanneer ze de wedstijd op tv bekijken. Of een petitie aan bieden (met duizenden handtekeningen) met als slogan "TERUG NAAR DE ZONDAG EN DE DRIE PUNTEN". Tot horens, Jos Huysmans, vak 127. Vreemde speeltijden (2) Brief aan Ajax. Nou ik hoef er geen brief aan Ajax meer voor te schrijven. Het verkwanselen van al het goede aan o.a. Anaal+ heeft zich al enkele seizoenen geleden ingezet, maar toen ik er wat van zei werd ik uitgemaakt voor namaaksupporter. Nee, voor mij effe geen seizoenkaart meer, want ik zag het al aankomen, dat voetballen op de meest vreemde tijden (weten we het nog vorig jaar: Ajax-feyenoord op vrijdagavond om een uur de ajax ster nr. 32 www.deajaxster.nl 35

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 35