ga alsjeblieft weg. Bij voorbaat dank. (advertentie) Deze advertentie werd mogelijk gemaakt dankzij de financiële steun van: Rob, Rooie, actiecomité "Haal Leo terug naar Rotterdam", Jan, Wobbie W, Bob, Jorien, directie Euromast, Benno, David, Gerard, Hof van Holland, Michael, Johan V., Sander, Rob, Bob, Mink K., Gerrit, Lengte, Jesper, Ouwe Gek, Saskia, Ajax-brandblus- sers, Opa Spoor, Jeroen, redactie DAS, Henk en Michieboy, Wally, Remco,Youp, Smit-Cruijff, Tom, Sander L., Tim, Coke-stu dio "Dani", Midtown Records, Ruudboy, Stad Rotterdam Verzekeringen, Sjaak, Esther, Sjoerd, dancing Nighttown, Parkzicht, Fabian, oostkant, lange Peter, Dennis, Taxi Piet, Harry, Jeckyll, actiecomité "Ajax voor Ajacieden", kakkerlakbestrijder Arie Kil, Ferdi E., Harry, F. de Jonge, vak M, Robertje en Michel, Andrew, Anita Temeijer, Thomas, Silvan, Marianne, Dick, Ralph, Dirk-Jan, Ben M., Bert, Bjorn en Jeffrey, Cindy, Ted, Nelis, Rooie DaniëlJohan, gekke Eddie, Paul (Celtic FC), Franssie, Klaas W., Suzie, Jantje, Mokumman, Angela, Kurt en Terence, paul van gageldonk, Leen van de Toren, Mike, Chinees, Harcoe, Tattoo Bob, Texel, Hennie H, Edwin S., Nico en Leo D., Rooie Frank, Milo Sovic, de familie O., Ronny K., Sven, Tiemo, Amaud, Bart P, Abu Hamza A1 Masri Professor Al Fakh-douhy (universiteit Kaboel), Linkspoot, Willem A. van B., Jacob, Jean- Paul (bel mij voor een hete massage 06-11111111Remy, Sjakie, Jan Hendrik, Gerrit G., Frank K., Maarten O., Michel en Dennis P., Yasser A, Martin, Dennis, Sloterdijk za. 2, Tony A., Rita, de Engelenbak, Aad de M., Bert H., Casa Rosso, Tattoo H, Schele Benno, Boer L., de Rode Draad, Michiel B., Trix, Anton, de twee Arie's, Hans, Kale Karei, Johan C., Klapfrits, Youpie, Sjors, Hennie, Tosca, Percy, Pieter B, Schelto en Edje, Roderik, Moustafa, Dikzak, Hugo S en Tante Sien. 28 i www.deajaxster.nl de ajax ster nr. 32

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 28