NIEUWS ONAFHANKELIJKE FANCLUB AJAX p°stbuSi4656 X HNS *-»' UB 1001 LD Amsterdam OFA-nieuws valt niet onder de redactionele verantwoording van DAS e-mail:info@ofa.nl www.ofa.nt Luik We zijn ontzettend geschrokken toen we hoor den dat ons medebestuurslid Marco een van de slachtoffers was bij de ongeregeldheden in Luik. Vooral de eerste berichten waren zeer beangstigend en deden ons het ergste vrezen. Uit de contacten met de familie van Marco in de eerste dagen daarna bleek dat de situatie minder erg was, als in de media werd gemeld. Onderzoeken die later zijn uitgevoerd wezen erop dat de kans op blijvend letsel zeer gering is. Wel zal Marco een tijd rust moeten nemen om te herstellen van zijn verwondingen. Een operatie aan zijn gebroken pols is uitgevoerd in het ziekenhuis in Luik. We hopen dat Marco een goed herstel zal hebben en daarna weer zijn taken binnen de OFA kan oppakken. Gesprekken met Ajax In de periode voor de vakantie hebben een tweetal gesprekken plaatsgevonden tussen vertegenwoordigers van supporters en Ajax. Ook de OFA is hierbij betrokken. In deze gesprekken is uitgebreid gesproken over zaken waarvan we als supporters vinden dat ze niet goed geregeld zijn of zeer supporters- onvriendelijk zijn. We hebben met Ajax gesproken over zaken als: Versnaperingen en prijsniveau in de Arena; Plaats voor supporters om bij-een te komen, vooral omdat station Bijlmer binnen kort wordt afgebroken; Seizoenkaarten/uitkaarten en verkoop van kaarten voor uit-wedstrijden; Stadionverboden; Busreizen; Communicatie, oude logo etc. Het betrof een tweetal gesprekken waarbij in het eerste gesprek uitgebreid is gesproken over wat we als supporters willen en in het tweede gesprek Ajax haar standpunten heeft verwoord. Tevens zijn er afspraken gemaakt om een aantal dingen te veranderen. In het nieuwe seizoen zullen deze gesprekken wor den voortgezet. We denken dat met dit over leg een goede basis gelegd kan worden (is) om op een directe en structurele manier sup- portersbelangen te behartigen. De nabije toe komst moet uitwijzen of er ook daadwerkelijk zaken gaan veranderen. Op basis van de eer ste gesprekken is gebleken dat Ajax positief is over de gevoerde gesprekken en actief wil meewerken aan het verbeteren van de relatie tussen de club en de supporters. Busreizen In juni hebben we een enquête gehouden op internet om te peilen of er behoefte is bij sup porters om met de OFA naar uitwedstrijden te reizen. De reacties waren enorm positief. Daarom dus maar meteen een reis naar de oefenwedstrijd in Coventry georganiseerd. Helaas is deze reis op het allerlaatste moment geannuleerd omdat de busmaatschappij zich terugtrok na de voorvallen in Luik. We blijven echter optimistisch voor de toekomst. Momenteel zijn we met een aantal busmaat schappijen bezig om te onderzoeken of we op een structurele manier vervoer kunnen aan bieden aan supporters. De offertes die momenteel op tafel liggen laten zien dat sup porters voor een zeer acceptabel bedrag kun nen worden vervoerd. Probleem blijft de opstapplaatsen. De reacties kwamen binnen uit verschillende plaatsen. We zijn nu aan het kijken wat mogelijk is met rou tes e.d. zodat we zoveel mogelijk aan alle wensen tegemoet kunnen komen. Lidmaatschappasje In september zullen al onze leden een pasje ontvangen als bevestiging van het lidmaat schap van de OFA. Van veel leden hebben we in de afgelopen tijd signalen ontvangen dat er behoefte is aan een lidmaatschappas. Het pasje wordt toegestuurd tegelijk me de volgen de editie van de nieuwsbrief. Dit om portokos ten te besparen. 6 www.DEAJAXSTER.nl de ajax ster nr. 31

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 6