Bioscooppubliek dit alles de revue passeerde bij de revue was top. Ik heb na vier jaar eindelijk weer kunnen lachen om Ajax. Al ging het om andere medew erkers dan de spelers. Maar eerlijk is eerlijk, wij zijn met zijn allen Ajax. Ik wil iedereen die daar aan meegewerkt heeft een groot compliment maken. Nu weet ik dat wij serieus genomen wor den. U heeft ons zelfs nieuwe liedjes geleerd over de skyboxen en nu durven wij in het sta dion weer te schelden zonder bang te zijn voor een stadionverbod. Ik durf zelfs nu te bekennen dat ik u riep tijdens de revue, waar u als sup poost van feyand verkleed was. U heette daar in die rol Mijnheer Kroostwijk. Ik riep op een stil moment: "KROOSTWIJK KAKKERLAK". Iets verder in de show bleek dat de revue feyand voor "lulletje" neerzette. Heerlijk, echt super. Dit was trouwens de eerste keer dat ik alleen maar heb zitten klappen, ik voelde me echt thuis in het theater van de RAI. Hier hadden zij dus nooit een voetbalwedstrijd moeten spelen want dan had iedereen gezegd: "Het lijkt hier godkelere wel een stadion". En dat is nu precies wat wij bedoelen. Geef ons een echt stadion zonder 'Arenakaart' met normale prijzen en geen the ater, geef een cadeau zoals die oefenwedstrijd, speel tijdens de rust die supervoorstelling van die revue-avond en kom daarna een biertje drinken met alles en iedereen die met Ajax te maken hebben of hadden, ook de jongens met een stadionverbod. Laat zien dat u zelf ook weer graag naar het oude terug wil maar geen andere keus hebt. Geef de spelers een premie in plaats van loon. Haal mensen binnen met voetbalver stand en dan weet ik zeker dat we weer kunnen zeggen: "wij zijn de beste"! Die revueavond viel er een woede van mij af, en niet alleen bij mij. Ik doe het niet vaak, maar bedankt voor die voorstelling, top! PS: maak van de strepen van adidas lijnen, dat heeft tenminste met voetbal te maken. Mazzel. da s 43

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 43