adidas (2) Hallo beste Ajacieden, Enigszins verbaasd heb ik zojuist de schetsen waargenomen van de nieuwe Ajaxshirts, en wei hierom: allerlei commotie en toestanden in de media over de nieuwe shirts die afbreuk zouden doen aan de rijke Ajax-historie en waarom vraag ik me nu af na het aanschouwen van deze schets. Juist ja, om 2 lullige streepjes op de mouw. Te kin derachtig om waar te zijn, ik vind het niets uitma ken, belangrijker is de reclametekst op het shirt, gelukkig staat dat nog in de lengte vermeld, moet er niet aan denken dat het net zo zal gaan als bij andere clubs, toch verschrikkelijk als de reclame net zo overheersend is als bij feyenoord, gatver- derrie. Dus, wat die streepjes betreft, veel geschreeuw om weinig wol. Maak je liever druk om de klote resultaten van de laatste tijd, maar vol gend jaar zal het beter worden, met 2 streepjes en Co. Ga er voor!! Vriendelijke groeten, Pieter Meulendijks. Naschrift redactie: Bedankt voor het ons geruststellen. En wij maar denken dat we vol gend seizoen met 3 strepen te maken zouden hebben. adidas (3) I just saw a picture of the supposed new kits for my beloved Ajax. Unfortunately, i do not sup port adidas in any endeavor. I feel horrible that mighty Ajax has fallen to commercialism. Secondly, the away kit is truly horrible. Bring back Black. Flathead. adidas (4) Three stripes suck!!! Wish they could just take out those damned stripes altogether... Tony. Excuses aan Dries (1) Beste Dries, Sorry, ze hebben geen benul. Ik wil mij hierbij per soonlijk verontschuldigen voor het schaamteloze gedrag van mijn "mede-supporters" afgelopen zon dag. Ik ken je als een jongen uit de buurt, als iemand die platter Amsterdams spreekt dan de meeste hufters die hun bek open trokken tijdens de spreekkoren. Vaak spreek ik met vrienden uit de Baarsjes met veel respect over je, over iemand uit de buurt (voor mij een Ras Amsterdammer) die het toch maar mooi heeft gered in de voetballerij. Ik weet nog goed hoe je voetbalde op het magi sche Balboapleintje samen met Tarik Oulida en Said Saidi Amor. Uren konden we er naar kijken om daarna in de coffeeshop te vertellen hoe waan zinnig goed die kleine mannetjes konden voetbal len. Het was een feest om jullie bezig te zien. Daarom deed het me ook zoveel pijn om de spreek koren te moeten aanhoren afgelopen zondag (Ajax- AZ, red.). Ik heb me echt diep, diep geschaamd. Dit was F-Side onwaardig. Ik ben al m'n hele leven een Ajacied en zal het altijd blijven, maar de schaamte die ik nu voel zal wel een tijdje blijven hangen. Dries, nogmaals sorry, ze hebben geen benul. Hopelijk zie ik je eerdaags bij de markt. Tot die tijd, hou je taai Dries. Co de Tuinman, Amsterdam West. De volgende brief is geschreven naar aanleiding van de moorden in de Haarlemse sexclub Esther. De bekende F-Sider Polletje is hierbij één van de hoofdverdachten. Enkele dagen na de gebeurtenis heeft de Telegraaf een foto van de toen nog voortvluchtige Polletje gepubli ceerd die, naar later bleek, afkomstig was van een andere F-Sider, fotograaf Paul. Beste DAS, Op 16 maart word ik gebeld door de Telegraaf. Zij vragen om een foto van Polletje, maar mijn vrouw raadde mij aan het niet te doen, omdat ze het niet vertrouwde. Enkele dagen later bellen ze weer, dit keer naar mijn werk. In een impulsief moment heb ik mij toen laten overhalen om de gevraagde foto te leveren. Ik besef nu pas wat ik gedaan heb en reali seer mij dat ik de consequenties zal moeten aan vaarden. Inmiddels heb ik veel gedachtes en menin gen van mensen gehoord en weet hoe er over de zaak wordt gedacht. Ik heb er nooit bewust voor gekozen om mensen in gevaar te brengen. Helaas is het nu gebeurt en ik heb er veel spijt van dat ik Polletje, zijn vrienden, kennissen en familie daar verdriet mee heb aangedaan. Ik besef dat veel men- j sen teleurgesteld zijn in mij en voel me klote tegen over Pol. Ik had dit niet moeten doen en als men- l| sen mij een klootzak vinden dan is dat hun goed recht. Ik heb besloten om een definitief punt achter mijn fotografie-activiteiten te zetten en zal nooit meer mensen in negatieve publiciteit brengen. Paul. Excuses aan Dries (2) Dries Boussatta is een Amsterdammer uit West. De F-Side zou beter moeten weten. Wat hebben jullie tegen die man? Ik vind dat zo laf en knullig om zo een goeie jongen helemaal af te branden in een voetbalwedstrijd. Wat zit hier achter? Wat heeft die jongen jullie aangedaan, godverk*****! Dit is toch niet normaal? Michel V. de ajax ster nr. 30 39

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 39