A ililversumse Aj ax-fans vieren feest ffllillllüÉ HILVERSUM Honderd jaar is Ajax vandaag geworden en dat werd afgelo pen nacht in café Tempelaars ian de Jan van der Heijdeis- straat in Hilversum uitbundig gevierd. Met fakkels en sier vuurwerk in rood en wit felici teerde een vijftigtal fans hun club. Iedere thuiswedstrijd en vele uit-wedstrijden zitten deze vaste seizoënkaai-tEou- fes op de tribune om hun üub aan te moedigen. Zo ook Arthur Verweij. zelf al jaren lid van de Zebra's uit Hilver sum. „We hebben allemaal een bedrag' in de kas gestort en daarvan hebben we vanavond met alle fans en aanhang feest gevierd. Er gaat toch zo'n zes honderd gulden aan bengaals vuurwerk de lucht in." Om buurtbewoners niet te veel last te bezorgen, had Ver weij samen met de andere fans afgesproken geen knalvuur- werk af te steken, want „het moet wel leuk blijven". MUSIVUE III lllllllll! 12 <w-oo 20:15 ut» 27,50 ifii ?fff fini! liiülii iiiiij 5 OlJttJ 751 WA») AJAX 100 REVUE ZAAt OPOs 19:00 IJÈJR www. i'<e*et8ox.r Eerlijk is eerlijk, we waren vooraf bijzonder sceptisch over wat dit nu moest worden. Naarmate de voorstelling vorderde, groeide het enthousiasme bij het publiek. Harde zelfkritiek werd in de revue niet geschuwd, waarmee Van Praag en consorten aan gaven donders goed te weten, waar het bij Ajax aan schort. Het was enigszins onwerkelijk om te zien dat de man die de problemen zou moeten oplossen, daar juist allerlei grapjes over maakte. Humor als overlevingsmechanisme, anders kunnen we het niet uitleggen. Afgezien daarvan was het een geweldige voorstelling. Voor het eerst in heel lange tijd kregen wij weer het trotse Ajax-gevoel. Ook bleek dat de transfer van Frank Verlaat toch ergens goed voor is geweest. Zijn vrouw Cassandra was de ster van de avond. Uiteraard was ook Freek de Jonge opgetrommeld. Hij was zo onverstandig aan een oud verhaal te beginnen waar van een enkeling de clou al kende. 'Dat zullen we nog wel eens zien', klonk het uit de zaal, nadat Freek amper drie zinnen uit zijn mond had gekregen. Youp van 't Hek schitterde door afwe zigheid. Feest in Hilversum LANDSMEER Tot hun strot vol met sfeerverhogende mid delen vierde de oude en iets minder oude garde feest in de voor velen bekende Discotheek Robinson. Naar verluid heeft iedereen het naar zijn zin gehad, de foto spreekt wat dat betreft voor zich. Feest in Landsmeer (foto: Hans) 28 de ajax ster nr. 30

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 28