G EEFT ACHT! De ingedutte selectie kan de borst natmaken nu de keus is gevallen op een trainer die het "law and order" hoog in het vaandel heeft staan. De zelfverzekerde Amsterdammer die geen moment twijfelt aan eigen kunnen, begint zijn zaakjes voor het volgende seizoen al prima voor elkaar te krijgen. Discipline en duidelijkheid worden de sleutelwoorden en hoe kan dat beter vertaald worden dan een tarievenlijstje dat aan de deur van de kleedkamer zal komen te hangen. Alhoewel het lijstje nog lang niet compleet is, geeft het een goede indruk over de straffe hand waarmee Co zijn manschappen straks in het gelid probeert te krijgen. Natuurlijk staat Co er niet alleen voor. De Ajax-directie heeft hele divisies hulptroepen beschikbaar gesteld om de heilige missie, terugkeer naar de Europese top, zonodig met geweld te bereiken. Hier het eerste vrijwillige bataljon omgeschoolde Arena-kantinedames, die wij betrapten tijdens groot scheepse manoeuvres in het Amsterdamse Bos. Wij wensen Co succes met zijn trajnerschap en oeken hem dringend om de hooggespannen verwachtingen waar te maken. Vergrijp volgens Co 1. Meer dan één maal per wedstrijd uitglijden op de Arena-steppe 2. Niet groeten publiek, ook na afloop van de wedstrijd 3. Het na afloop van een wedstrijd dragen van een hagelwitte broekje (wij nemen even aan dat Co hier de buitenzijde bedoeld, red.) 4. Het ontbreken van graszoden of Arena-plaggen in de maag of dikke darm. Miss Ajax zal met een vac- uümpomp van vijf willekeurige spelers na afloop van elke wedstrijd de maaginhoud leegpompen, zodat vastgesteld kan worden of het gras inderdaad is opgevreten 5. Onzuivere passing 6. Verregaande passiviteit, ongeïnspireerd en lus- teloos gedrag 7. Het missen van opgelegde kansen Co's sanctie Drie sprinttrainingen op drijfzand met speciale voet balschoenen die zijn voorzien van betonnen zolen. Recidivisten: per keer gewicht verdubbelen Ontslag op staande voet, autosleutels Porsches inwisselen voor een strippenkaart. Omkleden in de struiken bii station Bijlmer en thuis douchen 40 extra slidingtrainingen in een zwembroek op vers gestort, nog nagloeiend asfalt Twee nachten grazen in het Amsterdamse Bos tus sen de Schotse Hooglanders of een workshop buffelen in Artis "*50 keer achtereen hooghouden van een rugby bal in de rust van de wedstrijd op de middenstip Geblinddoekte dropping op de ringweg A10 of het rangeerterrein bij het Centraal Station (naar keus) Extra training "afwerken" op de afwerkplaats in de gedoogzone aan de Theemsweg of de Oeverlanden (al naar gelang de geaardheid van de speler) de ajax ster 21

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 21