1969: Een nog jonge Deetje aan de tap in de Casino-bar in het Limburgse Itteren FC Den Haag kwam ik ook niet meer. Ging ik niet meer naar toe, is me te link. Ik kon een gra tis kaartje krijgen van wijlen Willem uit Rijswijk, eretribune, heb ik geweigerd. Ik was van de week even een dag met mijn vrouw in Noordwijk naar het strand, het was schitterend weer. Ik heb mijn Ajax-shirtje uit mijn auto gehaald omdat ik weet dat er in die buurt nogal vrij veel feyenoord-supporters zitten. Van de winter moest ik met de auto naar Sloten. Ineens wordt er achter me geclaxoneerd en met lichten geknipperd. Ik kijk goed, rijdt er een of andere lui achter me met een feyenoord-shirtje voor zijn raam en die bleef maar claxoneren. Ik denk "Sterf maar kreng" en heb geen draad sjoege gegeven, ledereen dacht "Er is een ongeluk gebeurd". Op een gegeven moment moest ik linksaf en die lui moest rechtdoor. Ik dacht: "Man, wat ben je toch lijp". duitsland Ik ben met Boy en Willem in dortmund in een afhaalrestaurant. Ik zeg "Nou jongens, ik ga wel zuurkool met wijn halen". Dus ik haal drie por ties en loop niet naar de kassa, maar draai me om en ben zo het restaurant ingelopen. Na het eten zeg ik "Jongens, nog ergens trek in?". Zeggen ze, "Nou, koffie met appeltaart gaat er wel in". Afijn, ik heb dezelfde route genomen. Zegt Willem tegen me "Wat krijg je van me?". Zeg ik "Nou, laat maar zitten, rondje van mij". Zegt Boy "Hij is ziek, want hij tracteert anders nooit". Als ik in duitsland bij een benzinepomp stop, moet ik altijd wat meejatten. Let wel, in duitsland hè. Maar Co, met een 'C', was nog veel erger, die pikte de leren jassen in duitsland. Ik moet je er wel bij vertellen dat als ik in een zaak wordt bediend, ik betaal. Ik laat niet het personeel de moord steken, dat doe ik niet. Maar normaal pik ik altijd in duitsland. Eén keer ben ik betrapt. Ik pak een apfelstrudel en begin te eten. Komt er een griet op me af en die zegt "Meneer, zou u niet betalen?". Zeg ik "Ja, ik moet nog meer hebben, ik ga dat straks wel betalen". Maar ik moest mee om te betalen. De Ajax Ster Wat ik van De Ajax Ster vind? Ik vind het een kutblad. Epiloog: Na een interview geven wij de geïnterviewde altijd als dank een gratis DAS. Op onze vraag "Hoef je dan geen DAS te hebben?" antwoord Deetje "Ja, doe er maar twee". Om toe te voe gen dat 'kut' wel lekker is. 20 de aiax ster nr.

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 20