13 Jack van Gelder adviseerde u dat aan alle clubs. Ik heb dan een opmerking: luister naar uw eigen advies, kijk naar hoelang u al op uw plek zit en neem dan de beslissing om op te stappen. Laat uw clubliefde nog eenmaal blijken door de voorzit tershamer over te dragen aan een nieuwe, frisse voorzitter met een groot Ajax-hart en een open vizier richting de supporters. Met sportieve groet, Ferdinand. Feest (3) Beste Michael van 'Plaag', Hartstikke bedankt voor het overvolle feestpro gramma dit jaar. Jammer dat er weinig voor de echte supporters te doen zal zijn. Gezellig naar het Concertgebouw, lekker beesten in Aalsmeer. Vergeet je niet wat? Ja..ONS!!!!!!!!! Of dacht je dat wij op die klassieke zooi zitten te wachten? Geef ons brood en spelen. Een eerbetoon aan de geschiedenis met alle oudspelers bijvoorbeeld. Of wat dacht je van een groot voetbal-toernooi met supporters en (oud) Ajacieden? Denk nou eens na geinponum. Moetje mij alleen één ding vertellen. Waar stonden die camera's van Banana Split bij de wedstrijd tegen Twente? Goeie grap man, Wouters op de bank, de lachende tuinkabouter in de tweede helft. Een winnend Twente. Een onmachtig Ajax. Geweldig man, wat een grap, 30.000 man in de zeik genomen. Ja, die strop dasmaffia op de eretribune rekenen we niet mee, ik heb het over de echte supporters. Dus haal nog één keer een goeie grap uit....PLEUR OP MET JE HELE BESTUUR EN KOM NOOIT MEER TERUG!!!!!!!!!!!!!!!!! J. Verweij. Feest (4) Het stadion, het veld, het nieuwe shirt, de keeper, de verdediging, het middenveld, de aanval, de achterlijn, de middencirkel, het keepersgebied, Wouters, Kales, Van Os, Van Praag, 100 jaar, het concertgebouw, loterij, het is allemaal rot, door en door rot. En weet je wat het ergste is? Ze doen er geen flikker aan. Ze blijven in hun ivoren torentjes, geven een flutpersconferentie of wat zoethouder tjes aan wat boze supporters en gaan even vrolijk weer verder met het vermoorden van de Griekse God. Hoe er ook geklaagd wordt, wat er ook aan geraden wordt, het doet er niet toe, ze luisteren niet. Nu niet, dan niet, nooit niet. Ajax is verwor den tot de donkere kanten van Kafka en het don dert ze niet. Dikke BMW's voor het bestuur en de spelers in een Jap, dikke vette salarissen en weer geen Europees voetbal. Intertoto met uitschake ling in de tweede ronde door een stel amateurs uit Siberië. Dat staat je te wachten. En ze doen er geen kut aan. Ajax is levensmoe en zelfmoord wordt in de hand gespeeld door het bestuur en nog meer van die jongens met veel poen en met net zo veel verstand van voetbal als ik heb van bas'kut'bal. Ajax is 100 jaar. Misschien is het het beste idee om deze teloorgang te stoppen en ergens een voetbal veldje op de kop te tikken om opnieuw te beginnen. En alles en iedereen die ook maar ruikt naar niet- betrokkenheid bij dit clubje bij de poort te elimine ren. Vooral als ze kunnen bas'kut'ballen. Of drie streepjes op hun shirt hebben. Ajax is 100 jaar. Gefeliciteerd, en donder nu maar vlug op met je kut- stadion, klotetrainer, schijtbestuur, lamme spelers en misselijkmakend kolerevoetbal. Ik maak me niet meer kwaad, het interesseert ze toch geen zier. Oh ja, nog een ding. Adriaanse moet niet naar Ajax komen. Natuurlijk zou hij het beter doen dan Jan- de-knutselsmurf maar er loopt ook bijzonder weinig fatsoenlijk talent rond. Wamberto? Laat me niet lachen. Alles wat nu een beetje kan voetballen ver trekt naar de lampjes en wij heben het nakijken. Waarom kunnen die gloeilampen (hoogstwaarschijn lijk) wel Europese toppers aantrekken en Ajax niet? Ik zei het al: Ajax is rot, door en door rot. Ad, vak 113. De Ajax Marsch Beste DAS, Allereerst nog gefeliciteerd met het 100 jaar van Ajax. Het was echt een "feest" voor alle supporters!!! Voor het betreden van het veld door de "voetballers" klonk HET clublied van Ajax. Ook werd de tekst hier van op de grote schermen getoond. Weinig mensen kennen het lied, maar het straalt wel uit wat Ajax is. Het zou mij geweldig lijken als dit lied, elke keer bij het betreden van het veld door de spelers, zou klin ken. Vooral als iedereen (nou ja okee, alleen Zuid dan) dit lied meezingt. En voordat een speler wordt gekocht moet hij eerst het nummer uit z'n hoofd ken nen, en meezingen uiteraard. Misschien iets om bij Van Praag neer te leggen?? Hoewel het wel weer iets van traditie is, en M.v.P. er om bekend staat alles met traditie uit te willen roeien. F-Side Forever, Stinger, vak 127. Hallo DAS, In deze moeilijke tijden voor onze club Ajax vind ik dat jullie niet alleen maar negatief moeten doen, maar ook Ajax moeten steunen. Na al die jaren hou ik nog steeds heel veel van Ajax, hoe slecht het ook mag gaan. Laten we met z'n allen hoop houden op betere tijden en sterker zijn dan alle mensen die nu maar wat roepen en denken het beter te weten dan de meest succesvolle club in Nederland aller tijden. Dat zijn we nog steeds. Ondanks alles denk ik: het komt op termijn allemaal weer wel goed! Geduld is echter een belangrijke zaak hierbij. Groetjes, Yiske (fan voor het leven). de ajax ster nr. 30

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 13