Vy Redactie DAS Postbus 4097 2003 EB Haarlem pi_alfa@euronet.nl de redactie behoudt het recht een brief in te korten. de mening van de schrijver hoeft niet de mening van de redactie te zijn. Feest Beste DAS, Ik wil even reageren op de uitspraken van Van Praag, die denkt dat alleen hij en zijn eigen denkwijze die van de "echte" Ajax-supporter is. Nou, dan heeft hij het goed mis!!!! Wij als F-Side met tezamen de rest van de seizoen kaarthouders zijn de echte Ajacieden en niet de bestuurders en zeker niet de voorzitter! Waarom wordt er niets geregeld voor ons, de betalende supporter, die altijd aanwezig is en die honderden zoniet duizenden guldens besteed aan Ajax (ieder jaar weer)? Waarom zijn er peperdure gala's voor bobo's en oud spelers die helemaal niets betalen aan de club maar alleen alles maar opstrijken en overal maar gratis binnenkomen? Kon er niet eens iets voor de gewone supporters vanaf in de vorm van een klein herinnerings - iets???? De bobo's en de rest van de 'mooi weer-spelers' zitten overal (gratis) vooraan terwijl wij ons blauw betalen aan toegangsprijzen en idioot dure combi-reizen!! En wat kriig je terug van de club waar je al 17 jaar komt?? Helemaal niks, komma nul. Vindt de heer Van Praag het dan gek datje (soms te vergaande) fanatieke reacties krijgt!! De frustratie wordt alleen maar groter en het aantal mensen dat er net zoals mij over denkt ook, dus wij zijn nog lang niet aan het einde van onze acties!!! Zo, dit wilde ik even kwijt. Shoe, vak 129. De 'brief van de maand' in DAS 29 heeft nogal wat opschudding en verwarring ver oorzaakt. Dit was zeker niet de bedoeling en wij bieden hiervoor onze welgemeende excuses aan. De redactie. Feest (2) Meneer Van Praag, Ik heb een interview met u op AT-5 gezien en ik erger me mateloos aan de manier waarop u de Ajax-supporters te kakken zet. Snapt u dan niet dat de supporters zich vreselijk buitengesloten voelen? Vrijdagavond een feestje voor de bobo's, zaterdagavond een feestje voor de bobo's, WAAR BLIJFT ONS FEEST? U bedankte in het laatste Ajax-Magazine iedereen die Ajax heeft groot gemaakt behalve de belangrijkste groep, DE SUPPORTERS. Uit de daden van Ajax rond het Eeuwfeest blijkt maar weer eens hoe belang rijk Ajax de band met supporters vindt, het kan Ajax helemaal niets schelen. We voelen ons als supportersgroep zwaar genaaid door het bestuur en daaruit vloeien akties zoals zaterdagavond voort (Concertgebouw, red.) Als enige argument wordt gezegd dat Ajax een toernooi heeft geor ganiseerd van de zomer, maar dat toernooi had den we vorig jaar ook al EN we moeten zelfs nog geld meenemen om naar binnen te mogen. Ik zie dat niet als een feest. Waarom wel een feest voor de bobo's die Ajax alleen maar interessant vin den vanuit een zakelijk oogpunt en geen feest voor de mensen die echt van Ajax houden en een groot gedeelte van hun inkomen spenderen aan de club? Daar zit toch iets vreselijk scheef. Ook heb ik zaterdag een interview met u gelezen in het Noord-Hollands Dagblad waarin u claimt dat Ajax meer naar de supporters luistert dan ooit. U zegt daar letterlijk: "ik kreeg 34 e-mailtjes waar van 15 van supporters". De meeste lezers den ken dan "goh, die man luistert wel" maar ik weet wel beter. U leest die 15 mailtjes, laat Nicole Eveleens een standaard mailtje terugsturen en gooit dan de mailtjes weg en bent ze twee tellen later alweer vergeten. Zo zet u de supporters in de media dus weer te kijk. Kots en kotsmisselijk word ik van dit soort praktijken. Ook schrijft u (en herhaalt dat voor tv) dat een bestuurslid eigenlijk na maximaal 9 jaar niet meer herkiesbaar zou moeten zijn, sterker nog, in een interview met 12 de ajax ster r

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 12