Onze club is niet meer van de supporters die trouw achter de ploeg aanreizen en zich laten horen. Onze club is een boboclub geworden. Wat raar toch al die rellen en kritische brieven. Sloopje club... VRAAG VAN PRAAG! Pieter, Jood. Kales (2) Ze moeten die Kales eens even lekker in elkaar dunken. Als hij toch zo goed kan basketballen, laat hem dan lekker naar Amerika gaan. Hij komt toch alleen maar voor het geld... Hij is alleen maar met die klotebeurs bezig, nou die gaat pas werken als hij een goed team weet te maken en niet met het wegsturen van onze ouwe Ajacieden zoals DANNY BLIND, BOBBY HAARMS. Zometeen gaat SJAKIE WOLFS ook nog weg, wat moeten we daar nou mee??? Sjakie die zowat al vanaf het begin bij Ajax is. Waarom gaat die ineens weg? Het komt alle maal door die KUT KALES. H. Heijden. Kales (3) Hallo Ajax, waar zijn we nou helemaal mee bezig? Waarom wordt alles kapot gemaakt wat in honderd jaar is opgebouwd? Het stadion, het club-embleem (de Griekse God), zondag-mid dag half drie, technisch goed en herkenbaar voetbal en het biljartlaken zijn al verdwenen. Want we moesten verder, groter worden want ANDERS konden we niet mee met de absolute top. Nee, nu doen we lekker mee! Ajax is groot geworden door klein te blijven. Nu zijn we klein omdat we te groot wilden worden. Of 'we', je kunt beter zeggen 'de hoge heren', want die willen centjes verdienen. Dus zelfs het traditionele shirt is nu verkocht. Over de gehele wereld is dat magische witte shirt met de rode baan bekend. Maar dat zal volgend seizoen waarschijnlijk een wit shirt met een dun rood baantje en zwarte strepen gaan worden. Eén ding vergeten de hoge heren, voetbal is voor de supporter. Want onthoudt één ding: zonder supporters is geen sponsor meer geïnteresseerd. Een leeg stadion verkoopt niet of om het met de taal van de hoge heren te zeggen: dat levert geen centjes op. Ajax is Ajax niet meer en dat doet heel veel pijn. Ajax begin opnieuw en schop iedereen eruit die er niks te zoeken heeft. Schop die commerciëlen eruit. Sodemieter op met die Kales en De Mol. Moord je eigen leest maar! En haal alsjeblieft weer echte liefhebbers en amateurs binnen. Het heeft er misschien niks mee te maken maar het is toch wel opvallend dat uitgerekend twee men sen met een echt Ajax-hart deze week zijn opge stapt. Ik wil weer trots zijn op Ajax! Edwin Westland. Spoorloos: "De Ajux supporter". Geachte lezer van dit bericht, Al kort na mijn geboorte ben ik losgeraakt van mijn geloof in het goddelijke. Nu ik wat ouder ben geworden is het toch gaan kriebelen en wil ik Onze Lieve Heer toch graag leren kennen. Ik ben dan ook driftig op zoek naar God. Mijn eerste aanwijzing kreeg ik enkele jaren geleden toen iedere artiest en politicus die op radio of tv geïnterviewd werd, voor elk werk woord en na iedere komma orakelde over zijn grote aanbidding voor een zekere Ajux. Na navraag te hebben gedaan bij enkele ver slaggevers (o.a. ene Marga van Praag) van radio en televisie, ontdekte ik dat deze Ajux de bloedeigen zoon zou zijn van God en dat hij zich bezighield met het geven van voetballes over heel de wereld. Bovendien bleek hij daarin de beste te zijn van rotterdam, eindhoven, Nederland, Europa en hééééél de wereld. Omdat ik in al mijn nederigheid toch enige schroom voelde om zo'n grootheid direct aan te spreken, besloot ik om op zoek te gaan naar de aanhangers die hij ongetwijfeld in iedere provin cie van het land moest hebben. Ik herinnerde mij plotseling dat ik een jaar of twee geleden op iedere hoek van de straat, in iedere stad en elk dorp gelovigen tegenkwam met het logo van Ajux op hun shirt, pet, sjaal, fiets of bankpasje. Deze mensen moest ik spreken. Zij zouden mij kunnen vertellen hoe het is om te leven in het heilige licht van ware grootsheid. En nu komt het mysterieuze: Ze zijn verdwenenWaar zijn deze mensen gebleven, wat is er met hun gebeurd? Zijn ze het slachtoffer geworden van hun ONVOORWAARDELIJKE liefde voor Ajux??? Mijn laatste aanwijzing was dat deze mensen enige tijd geleden nog regelmatig gezien werden in een of andere evenementen hal in Amsterdam-Zuid, maar ook daar bleken ze sinds kort niet meer te komen. Ik roep ieder een op om mij te helpen met zoeken, mijn dank zal FOREVER zijn. Bij voorbaat dank, Mario. Fuck de Combi (1) Dag DAS, Allereerst onze complimenten voor de volledige en vooral actuele internet-site, vanaf het begin volgen wij de site intensief. Is niet alleen de enige site die zo lang zo actueel blijft, maar voor de ajax ster nr. 29 63

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 63