"Welk falen? Hij heeft van Wouters geen enke le kans gehad. En wat er ook over Rudy gezegd kan worden, bij Ajax heeft hij nooit gefaald maar altijd prima naar zijn mogelijkhe den gepresteerd. Die Jan begint toch wel heel erg rücksichtlos om zich heen te schoppen!" "Toen Ajax scoorde werd er enorm geduwd van bovenaf. Ik kwam drie rijen verderop terecht, maar ik vond het fantastisch om mee te maken." Sonny Silooy in Het Parool van 21 februari 2000 over het op Zuid 'beleven' van Ajax- feyenoord in het begin van dit seizoen. "Zou het directeurschap van Ajax niet iets voor Sonny zijn? Dit is de beste uitspraak aller tij den van een (ex) Ajax-speler!" "Zo heb ik begrepen dat ze de supporters van de F-Side uit elkaar willen halen, maar dat kan helemaal niet. Zonder F-Side is er geen sfeer in het stadion." Sonny Silooy in Het Parool van 21 februari 2000 over de wilde maar wel serieuze plan nen van de Amsterdamse hoofdcommissa ris Kuiper. "Mocht Sonny niet de nieuwe Ajax-directeur worden, dan toch zeker wei Burgemeester van Amsterdam. Hij begrijpt er in ieder geval meer van dan Patijn, die zijn rechterhand Kuiper nog steeds niet op staande voet heeft ontsla gen en die hem zelfs al een beetje begint te steunen. "Ja, erg leuk, die acties vandaag. De combi regeling deugt niet en dus maakt men er maar op een andere manier een zooitje van. Ik haat het. FHet stadion van Willem II ligt naast een prachtige vierbaansweg, maar door die acties moesten we vandaag op B-wegen drie kwar tier door het Brabantse land rijden. Het leek Ontdek Je Plekje wel. Voor deze onzin ben ik echt te oud geworden." leo beenhakker tegen de media op 20 februari 2000 over de anti-combi-acties (citaat uit De Volkskrant van 21 februari 2000). "Goh, die leo is behalve te oud ook seniel geworden. Maakt hij eens een keertje mee wat supporters week in week uit meemaken, blijft hij op zo'n ongenuanceerde manier uit zijn nek lullen. Als die kakkerlak het ooit in zijn hoofd haalt om op sollicitatiegesprek op De Toekomst te verschijnen, zal hij eens een echte actie meemaken. "Ik kreeg zelfs een e-mailtje van de F-Side of ik geen voorzitter wilde worden van Ajax." Karei Aalbers in het Algemaan Dagblad van 22 februari 2000. "Zit die Frank Kales nou ook al op de F-Side mailinglist te klooien?" "De band wordt losser naarmate de prestaties afnemen." Premier Wim Kok op 25 februari 2000 na het wekelijkse kabinetsberaad over zijn liefde voor Ajax. "Je zou bijna hopen dat we degraderen. Zijn we dat soort figuren tenminste voorgoed kwijt! Gatverdamme, en dat moet ons land besturen. Zal bij de eerste de beste tegenslag waar schijnlijk ook wel gelijk aftreden!" "De zeikerds zijn die 15.000 mensen die uit De Meer zijn meegekomen. Die missen hun pis lucht uit De Meer, zeggen ze. Maar wij werken in de Arena met toiletjuffrouwen. De 35.000 nieuwe vaste klanten van Ajax vinden dat prima." Arena-directeur Jan Gaasterland in het Brabants Dagblad van 4 maart 2000 in ant woord op de vraag "Maar de Arena, dat is toch dat stadion waar Ajax zichzelf niet meer is, waar de fans zich weggestopt voe len in een theaterfabriek, waar het gras nog altijd niet deugt?". "Die 15.000 'zeikerds' missen nog wel meer, wat te denken van een goede grasmat, aan trekkelijk voetbal, een (staan)plaats in de buurt van het veld, frisse lucht en een sfeervolle ambiance. En over welke 35.000 vaste klanten heb je het? Tegen Cambuur was meer dan de helft van deze 'vaste'klanten thuisgebleven en bij een bekerwedstrijd komt er geen één hier van naar dat peespaleis van je! En tot slot, Gaasterland: de 15.000 uit De Meer overgeko men Ajacieden zijn GEEN klanten, maar sup porters. 50 de ajax ster nr. 29

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 50