"De rotterdammers blijken zich het Amsterdamse jargon snel te hebben eigenge maakt. 'Kakkerlakken, klootzakken, kakkerlak ken, klootzakken.'." Het Parool van 27 januari 2000 over de rot- terdamse taxi-chauffeurs die solidair meen den te moeten zijn met hun Amsterdamse collega's. "Dat moet een lachwekkende situatie zijn geweest. Zouden ze ook nog 'Ajax. Ajax' heb ben geroepen?" Het antwoord van Jan Wouters op zaterdag ochtend 5 februari 2000 op de vraag van een DAS-redacteur wat hij van de actie van een groepje F-Siders bij het trainingsveld vond. "Op de één of andere manier doet dit antwoord ons denken aan het spel van de maanden voorafgaand aan deze actie niets zeggend!" "Ik zal niet nalaten vervelende beslissingen te nemen." Frank Kales in De Telegraaf van 12 februari 2000 na de beschamende 4-0 nederlaag tegen psv. "We zijn niets anders van je gewend. "Wij moeten doen wat het beste is voor Ajax." Frank Kales in De Telegraaf van 12 februari 2000 na de beschamende 4-0 nederlaag tegen psv. "Dan dus maar snel naar het arbeidsbureau. "We worden niet gerund door kille managers." Michael van Praag en Frank Kales in De Telegraaf van 12 februari 2000 in reactie op de vele kritiek op Ajax. "En directeuren als Kales, Hillen en Slob dan? Of zijn dat soms warme meelevende clubmen sen?" "De deal met adidas werd vooral gesteund door de technische mensen." Michael van Praag en Frank Kales in De Telegraaf van 12 februari 2000 in reactie op de kritiek op het contract met adidas. "Dat is een wel heel erg goedkoop verzinsel om je eigen wanbeleid goed te praten. Vooral omdat twee van de drie technische mensen bij Ajax (Wouters en Blind) al een privé-contract met adidas hadden. Dus hoe konden die nou onbevooroordeeld adviseren." "Sjaak Wolfs blijft, maar krijgt iemand naast hem, omdat het geen doen is voor een slecht ter been zijnde gepensioneerde man om in het buitenland te slepen met koffers." Michael van Praag en Frank Kales in De Telegraaf van 12 februari 2000 in reactie op het gerucht dat er flink aan de poten van Sjakie's stoel wordt gezaagd. "Als dat het probleem is, moet er niet iemand naast hem maar iemand onder hem worden aangenomen. Ons lijkt Frank Kales hiervoor de aangewezen man. Dan stijgt gelijk de kans dat er ooit nog in het buitenland met koffers moet worden gesleept. "Maar ik heb nooit het gevoel gehad dat ik de ploeg niet meer op de rails zou kunnen krijgen." Jan Wouters in de GPD-kranten van 14 februari 2000 na de gewonnen maar wel erg povere wedstrijd tegen Willem II. "Op welke rails?" "De selectie is kwalitatief niet sterk genoeg. Volgend jaar moeten we een betere selectie hebben." Jan Wouters in Het Parool van 21 februari 2000 na de wederom gewonnen maar weer erg povere wedstrijd tegen De Graafschap. "En wat houdt dat in? Gooien we er nog maar eens 70 miljoen tegenaan? Of gelijk maar het dubbele?" "Rudy probeert zijn eigen falen te maskeren door naar mij te wijzen." Jan Wouters in Het Parool van 21 februari 2000 in reactie op de aan hem gerichte kri tiek van Andrzej Rudy. de ajax ster nr. 29 49

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 49