-'SSS»4,9 de glipper die bij een poging het hek bij Vak M te slechten een nat pak heeft gehaald is deze metho de wel degelijk acceptabel. We fietsen naar Diemen en wel speciaal naar de flats gelegen aan de Tobias Asserlaan. In de jaren tachtig regelde Ajax hier voor zijn nieuwe spelers woonruimte. Een bijzonder goed idee, want het toen nog fantastische uitzicht versterkte natuurlijk de band met de club. We passeren ook nog de Martin Luther Kinglaan 460, waar John van 't Schip (De Tulp) ooit woonde. Voor de volledigheid ver melden we ook nog de voormalige adressen van Jacques (Sjaak) Storm en Arie van Eijden, die respectievelijk op de nabijgelegen Rode Kruislaan 337 en de Pater Piresstraat 39 woonden. Arie van Eijden woont nog steeds in Diemen, maar om veiligheidsredenen maken we geen melding van zijn adres. Dat kan mee fietsende supporters met een stadionverbod alleen maar op slechte gedachten brengen. Het zou een leuk idee kunnen zijn om bijvoor beeld op de Tobias Asserlaan 419 aan te bel len en aan de huidige bewoners te vragen of je even mag kijken hoe Jesper gewoond heeft en hoe zijn uitzicht op De Meer was. Dat moet dan wel op een wat rustiger dag, want wij moeten verder. Station Diemen, het hart van de ware hooligan gaat hier sneller kloppen. Als de bezoekende supporters via Diemen aankwamen en ver trokken betekende dat voor- en napret, maar ook niet meer dan dat. Daar stond je dan, oog in oog met de ME die de spoorwegovergang versperde. Het station was onbereikbaar. de ajax ster nr. 29 hpeft een ®us"

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 42