d0ftRK*W^ \V Hallo dan! Via deze weg willlen wij iedereen bedanken voor al de felicitaties en cadeaus die wij hebben mogen ontvangen voor de geboorte van kleine Jody. Allereerst wil ik de supporters die via Axios reizen bedanken voor de collecte die zij onder elkaar hielden om Jody gelijk tot de rijkste baby van Betondorp te maken. En de gehele 'Stud'-groep uit Oost; de babyzaak waar zij heb ben gewinkeld zal wel gedacht hebben dat de vele kleertjes en schoentjes die daar gekocht zijn waarschijnlijk voor een heel elftal waren. Ook de speelgoedwinkel zal wel aan een goed doel gedacht hebben. Ook wil ik 'duo-penotti' bedan ken voor het shirt met zijn geboortekaartje en naam erop en natuurlijk het shirt van Kelly, Roel en Jan. Het oude embleem doet bij hem eer aan. En voor de cadeaus van de interne gedeeltes van Ajax, van Klantenservice tot de Hospitality-afde- ling. En Danny Damman van de Arena, die een klein trommeltje had gemaakt met daaromheen vele bekende afbeeldingen, zoals Joark Orakelt, het F-Side-embleem en natuurlijk Jody's geboor tedag. Leuk ook was het dat de voorzitter M. van Praag een cadeau naar ons opstuurde dat voor een arbeider niet te betalen is, namelijk een kinder servies van Wedge Wood. Hij feliciteerde ons met de geboorte van onze 'dochter' (Bobo-humor). Joop Leeuwendaal, die ons via het veld de felici taties toespeelde, was ook super. Waar kan dit, nergens toch? De shopperhal van de Bijlmer, die Ajax-spulletjes verkoopt, gaf ons een beertje met het shirtje 14 en een ingelijst shirt met de geboor te van Jody. Ook bedank ik de vele andere sup porters die ook leuke cadeaus gaven, zoals een rood-witte clown voor boven zijn bedje, knuffel beesten, honkbalknuppels en een ketting die niet als hangertje gebruikt dient te worden. En mijn oude gabbers en vrienden die ook de moeite namen om Jody's kinderkamer in orde te bren gen en vele uren aan gordijnen en dekbedover trekken besteed hebben. En de mannen van DAS, de supportersvereniging, iedereen van het café, zowel supporters als klanten, al onze vrien den en bekenden waar we ons feestje mee vier den en dan nog de vele vele handdrukken. Ik wist niet dat wij zo geliefd waren. Zelfs twee maan den later zijn er nog supporters die ons iets aan bieden of feliciteren, super. Verder bedank ik iedereen die ik nog vergeet en alle mensen die negen maanden lang hebben meegeleefd. Bedankt ook voor de vele kaarten die wij moch ten ontvangen. En dan nu een kleine beschrijving van Jody. Hij woog bij de geboorte 8 pond en kreeg meteen een jodenkeppeltje op zijn hoofd van Kokkie die altijd opnames maakt voor 112-weekend. Jody heeft blauw-grijze ogen en zijn lengte was ±50 cm. Zijn neus is groter dan die van een gemid delde baby, hier kan hij later mee snorkelen. Misschien kan zijn gezicht later het nieuwe embleem worden van Ajax of van de nieuwe mascotte voor op het veld. Nogmaals iedereen bedankt, ook namens Mirjam en Jody. Toppertje! Eigenlijk zou ik nu moeten gaan zeiken op aidsdidas, of over het EK-opspo- ring verzocht-team, de verhoging van de prijs voor de seizoenkaarten voor volgend seizoen, enz. Nee, ik neem wel even een KitKat, want ik ben toch trots op Ajax, want na honderd jaar gaan we eindelijk Intertoto spelen. Nog een paar gelij ke spelen en dan moet het lukken. Mazzel voetballiefhebbers. 22 de ajax ster nr. 29

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 22