DAS ROT OP! Smart Na bijna honderd jaar vol eer en glorie, breekt men ons AJAX-hart, ja potverdorie. Ons heilig shirt, rood en wit gekleurd, door onnozelen met foute strepen besmeurd. Dat is ongewenst, zelfs onacceptabel, maar hoe dringen we door tot de toren van babel? Voel de pijn, voel de smart, toegebracht aan ieder AJAX-hart. Men laat ons geen keus dan actie te voeren, want we laten ons niet meer de mond snoe ren. Ajax-vaders stop toch met dat gedonder, want voor ons is het erop of eronder! Andrew r Ziet er niet uit Walgelijk Mijn mening over dit tenue: wal gelijk! Hoe halen ze 't in hun gekke hoofdstrepen op een Ajax-shirt. Of met zwarte broek en kousen spe lentering, ik dacht dat ik gek werd. Frank OK Persoonlijk vindt ik het nieuwe tenue wei OK! Er is niet veel aan veranderd, behalve die strepen op de mouwen dan. Het uit-shirt lijkt me wel leuk, een keer iets anders! Beetje Arsenal-uit idee! De prijs is en blijft erg duur, maar rond januari februari dalen de prijzen toch weer, het shirt van Ajax is nu te koop voor 75,-. Dennis, vak 112 Lelijk shirt Het ziet er niet uit, nog nooit heb ik zo een lelijk shirt gezien en zal het dus ook niet kopen al geven ze mij geld toe. Raymond, vak 126 Vreselijk Hier even een reactie op het nieuwe Ajax- shirt zoals dat in de laatste DAS stond. Toen bekend werd dat adidas de nieuwe sponsor van Ajax zou worden, was ik daar niet blij mee. Maar ik dacht, hoe dom, dat het wel mee zou vallen. Maar ais de shirts echt zo worden als in jullie blad staat, dan vind ik dat echt heel erg vreselijk. Zo'n shirt zou ik zelfs in het donker niet aantrekken, laat staan dat ik het zou kopen. Met andere woorden, ik vind het echt het lelijkste shirt dat ik ooit heb gezien. P. Verkerk, vak 421 Weg ermee 't is beter dan Nike, daar heb ik helemaal een klotehekel aan. Gelukkig gaan die kakkerlakken volgend jaar in een ander merk spelen. Weer vreemd, dat elitemerk uit de jaren '80 verlaagt zich nu wel heel erg. Umbro was gewoon een leuke kledingsponsor vond ik, mooie shirts en trainingspakken (werd min der de laatste 2 jaar). En een echt Engels voetbalmerk. Die strepen zijn gewoon kut, kut en nog eens kut! Weg ermee!! Wilko. vak 112 In de laatste DAS zag ik de nieuwe adi-' das-tenues! Dus ik blader door de DAS en ik kom dus bij de pagina's terecht met de shirts. Nou, ik wist niet wat ik zag. Wees nou eerlijk, dat ziet er dus echt, maar dan ook echt niet uit. Dit kunnen we toch niet pikken? In die domme, stomme, kut, klote, fuckshirtjes gaan lopen. Jemig, we zijn dat kut fe#e#o#rd toch niet? Mirella, vak 125 d a ster nr. 29 Barca Als je op het uitshirt een Barca-logo zet, merk je het ver schil niet eens. Ik koop het dan ook niet. Dennis Lengte, vak F Wegens ruimtegebrek konden helaas niet alle inzendingen worden geplaatst 19

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 19