adidas, nog meer meningen r 1000% anti-adidas Opzouten met die lompe shirts Nadat ik voor Ajax-Cambuur de DAS had gekocht en de uit-shirts zag, schrok ik me kapot. De normale Ajax uit-shirts zijn zwart of donkerblauw van Umbro. Die flutshirts van adi das zijn afgrijselijk, omdat dit het shirt is van die !@#$%A&*()club. Iedere Ajacied weet waar ik het over heb. Die strepen op de shirts moeten oprotten, want die ver pesten alles van een klassiek Ajax-shirt. adidas moet gewoon opzouten met die lompe shirts. Kees Termeer Schamen Wie dit aantrekt, moet zich diep schamen. Ik blijf mijn UMBRO-shirt aanhouden en zal mij nooit in dat moffen- shirt hijsen. Robin, vak 125 Verschrikking Ik vindt het een verschrikking als Ajax volgend seizoen in zo' n driestrepen-shirt moet lopen. Dit kan toch helemaal niet! Ik vindt dat ze het contract maar moeten opzeggen en die ontwerpen maar gauw moeten verbranden. Het enige dat bij Ajax past is het beste. En dat is niet het merk met die drie gore kutstrepen. Peter Kosterink Best aardig Eigenlijk ben ik van mening dat het allemaal wel erg wordt overtrokken, adidas is dan wel een duits merk, dat inderdaad sponsor is van een aantal dubieuze en/of foute clubs (Real AC Milan bayern Olympique), maar het is wel een wereldwijd bekend merk of concern waar heel wat meer geld en kennis achter zit dan bij Umbro, dat wel Ajax probeerde te 'lozen'. Het alternatief was Nike geweest. Ook dit concern heeft heel veel voor- en nadelen. Maar was het een betere optie geweest? De tenues zelf vind ik persoonlijk ook best aar dig. Ik moet ze wel 'echt' zien voor een betere mening, maar de eerste indruk is zeker niet slecht. En over die drie strepen: is dat nou echt zo erg? Volgens mij niet. Er zijn belang rijkere dingen waar we ons druk om kunnen maken! Marco de Groot, vak 426 Lelijk Lelijk! In dan in het bijzonder natu urlijk die strepen. Vroeger was het gezegde Ajax ART en daar hoort ook de kleding bij. adidas en vooral die strepen stralen eerder het tegenovergestelde uit. En dan het uit-tenue: oranje-zwart? Da's geen duits design maar volgens mij een oostenrijks design! Ik ben dus niet van plan om hier ook maar één euro aan te besteden. Jan, vak 419 Ook ik ben 1000% anti-adidas en ik zal nooit iets van dit merk aantrekken. Ik hoop dat Ajax zo slim is om niet met adidas in zee te gaan, maar alsnog voor een ander merk zal kiezen. Helaas is ook mijn andere club Real Madrid twee seizoenen geleden overgestapt van Kelme naar adidas. Ik betreur dit nog steeds, maar het is gezien de financiële toestand bij Real begrijpelijk. Maar Ajax heeft adidas niet nodig. Dus adidas rot op en neem het Ajax- bestuur mee. k Raymond Schilperoort, vak 128 j Walgelijk Ik hoop uit de grond van mijn hart dat de publi catie in DAS 28 over het nieuwe shirt een grapje is geweest, want het is in één woord walgelijk. De drie strepen verkrachten het shirt! IK GA DAAR IN GEEN GEVAL IN LOPEN! Nadat eerst het eens zo trotse embleem werd geroofd is nu de beurt aan het shirt. Het ziet er niet uit en maakt van een eens zo'n apart shirt een "dertien-in-een-dozijn-shirt". tk vind persoonlijk het Ajax-shirt van Kappa met TDK erop nog steeds het mooist. Helaas zien we dat denk ik nooit meer terug. En wat te denken van de prijs. Een shirtje kost al gauw 130 piek! Dat is toch niet meer op te brengen? Voor zo'n bedrag moetje minstens een thuis- EN een uitshirt kunnen kopen. En dan vra gen ze zich nog af waarom de verkoopaantallen zo tegenvallen. M. Smit, vak 112 18 da s fr nr. 29

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 18