Waardeloos Rot op, Ajax is toch geen flikkerclub? Wat was er mis met de oude shirts? Dit is echt waardeloos. Nico 17 Niet echt lelijk Maar die strepen, daar word je niet echt vrolijk van. Maar al die ophef, ik heb liever dat ze eert keer gaan voetballen. Remon, vak 129 Minder erg dan verwacht Nou, het houdt niet over. Een schets geeft geen goed beeld, maar als ik dit zo zie is het minder erg dan ik verwacht had. De drie strepen op de mouwen zijn niet erg mooi, maar daar zijn we zo aan gewend (we zijn geen kleine kinderen toch DAS?). Het is een stuk minder erg dan bijvoorbeeld het ver schil tussen het nieuwe en oude logo. Ik moet zeggen dat ik het uit-tenue wel wat vind hebben. Maar goed jongens. We kun nen er jaren over blijven zeiken, maar we zullen het ermee moeten doen. Einde ver haal. Als je het lelijk vindt koop je het niet, simpel zat. Ik koop sowieso geen Ajax-shirts omdat ik de prijs veel te hoog vindt en omdat het land vol zit met eikels en nerdo's die erin lopen. Nee, dank u. Nu het shirt ook nog eens van adidas is, weet ik voor de volle 100% dat geen van beide shirts mijn kledingkast ooit zal sieren. Sjaak, vak 126 Gatverdamme! Had de adidas-strepen op de mou wen en het broekje op z'n minst wit gehouden, zoals nu ook met de UMBRO-tekens op het huidige shirt. Ik blijf altijd Ajacied, maar ik wordt wel een beetje verdrietig van alles wat er nu met ONZE CLUB gebeurt. Kales zegt letterlijk dat de mensen niet moeten zeuren over de streep jes die volgens hem 'zowat niet opvallen'. Dan moet de heer Kales aan een brilletje vrees ik, want ik ben echt geschrokken van de door jullie geplaatste schetsen. Vooral dat uit-shirt, gatverdamme! Fred adidas-gezeik Ik snap al dat gezeik niet over de adidas- shirts. Toen Kappa Ajax sponsorde (lang geleden) stonden er volgens mij ook Kappa merkjes over de mouw. Dus waarom doet iedereen in vredesnaam zo moeilijk? Mart, vak 127 Ajax heeft aan één streep voldoende. Oostkant Poepkleur Gisteravond liet ik De Ajax Ster aan mijn vriendin zien. Ik vroeg haar wat zij van het nieuwe Ajax-tenue vond. Antwoord: "Ziet er niet uit in vergelijking met wat ze nu hebben, vooral die strepen op de mouwen zijn lelijk". Dit antwoord gaf ze, ter wijl ze niets wist van de heisa rond het nieuwe tenue. Oftewel, ze wist niet dat de strepen van adidas waren, ze vond het gewoon niet op het shirt passen. Vervolgens liet ik haar het uit-shirt zien. "Jezus, wat een poepkleur" was haar antwoord. Zelfs haar paardendeken heeft die lelijke kleurencombinatie niet. Ik weet niet of ik nog een reactie moet geven, want de mening van mijn vriendin is meer dan duidelijk. KALES ROT OP! Zeker na die gruwelijke opmerking in Nieuwe Revu van afgelo pen december, over dat het niet uitmaakte of er drie strepen op het shirtje staan. Die man begrijpt er gewoon helemaal niks van, Ga door met actie voeren tegen Kales, adidas en dat klote-shirt. Jaco Beeuwkes, vak 413 d ajèx ster nr. 29a

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 17