Ook voor onze Griekse God Nikos Machlas is Ruud in de pen gekropen. Ondanks dat het "Nikos, Nikos, Machlas" wekelijks op indrukwek kende wijze van de tribunes schalt, brengt het de man van negentien miljoen maar weinig geluk. Zelden hebben wij een spits met meer 'pech' gezien dan Maaglas. Mogelijk dat het lied van Ruud het tij kan doen keren. Proberen kan in ieder geval geen kwaad. Anti-adidas liederen Nog een prettige verrassing: onlangs ontvingen we twee anti-adidas liederen. Het eerste lied is van Dennis uit vak 127 en reeds getest op Mallorca, waar het redelijk goed werd ontvan gen. Daarna hebben we het helaas niet veel meer gehoord. Wat ons betreft wordt het één vna de tophits vna de 2e seizoenhelft. De tweede song is van een heel andere Dennis (die uit vak 428) en minder gemakkelijk te zin gen. Vooral ook omdat de melodie niet alledaags is, want die is vanhet duitse volkslied. Hoe kom je erop, zou je zeggen, maar Dennis kwam erop. Hij slaagde er zelfs in om de melo die als file op internet te zetten. Met toestem ming van Dennis hebben we het inmiddels op onze eigen DAS-site geplaatst. Als je het deun tje hoort en de bijbehorende tekst zachtjes mee zingt, is het geheel erg indrukwekkend. Wat zou het een stunt zijn als we dit lied door het stadion kunnen laten galmen. Als Kales dan niet direct dat foute contract verscheurtDe song gaat als volgt: (Melodie "deutschland über alles") Bijna alles was al afgepakt Maar een ding dat bleef nog intact Ook dat is nu naar de sloop gebracht Ons shirt, ja dat wordt nu verkracht Roodgestreepte mouw en een smalle baan Poten af, ons shirt gaat eraan Weg met adidas, weg met adidas En geef ons nu het oude shirt weer terug Anti-bestuur liederen De laatste maanden worden de spreekkoren tegen het bestuur steeds luider. Helaas gaat ook dit weer gepaard met de meest vreselijke ziek tes. Andrew uit vak 125 vindt dit blijkbaar maar niets, want hij componeerde twee liederen die de gevoelens richting het bestuur niet onder stoelen of banken steken maar wel van enig niveau zijn. Dus als we gaan zingen tegen het bestuur, laten we dan maar de onderstaande songs hiervoor gebruiken: (Melodie voor beide: "When the saints go mar ching in") We willen NU een nieuw bestuur. We willen NU een echt bestuur, We willen NU een nieuw bestuur, We willen NU een echt bestuur Oh when the board goes marching out, Oh when the board goes marching out, Oh when the board goes marching out, Oh when the board goes marching out De tweede song heeft als bijkomend voordeel dat 'board' behalve 'bestuur' ook 'directie' bete kent. En juist de directie is direct verantwoorde lijk voor het reilen en zeilen bij Ajax! Een extraatje Alle supporters waarvan op deze twee bladzij den een song is afgedrukt, ontvangen over enkele weken nog een kleine attentie van de redactie. Wij zullen hiervoor contact met jullie opnemen. (Melodie "Yellow Submarine" van The Beatles) Een echte Griek, dat zie je zo Stoere kwaliteit, een mooie show Als hij scoort, dan gaan we los Een Super Ajacied, onze Nikos Nikos Machlas iets anders wil hij niet, een echte Ajacied, Super Ajacied (2 maal) Melodie "Che sera" van Doris Day) Che sera sera Whatever will be will be We 'II NEVER wear adidas What will be will be de ajax ster nr. 28 39

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 39