0 Wie is de vader van het kleine orakeltje? f Met trots maakte het echtpaar Orakel op 17 december bekend dat er een klein gillend i orakeltje is geboren die naar de toepasselijke naam Jody luistert. Weliswaar net geen millenniumbaby, want mevrouw Orakel kon het onmogelijk nog langer rekken, maar desalniettemin een heuglijk feit waarmee wij het liefdespaar van harte feliciteren. Toch plaatste de DAS-redactie ook enkele vraagtekens bij het vermeende vaderschap van het Orakel die, naar eigen zeggen, al moeite heeft om in het donker met zijn sleutels de voordeur van het slot te krijgen. Deze tegenstrijdigheid wekte de nieuwsgierigheid van de redactie die vervolgens zelf op onderzoek uitging. Na een zorgvuldige daderanalyse, waarbij wij zelfs niet langer kunnen uitsluiten dat het Orakel inderdaad zelf de verwekker is die hij op haast pochende toon beweert te zijn, komen wij tot de volgende mogelijke kandidaten. Meneer Breedmans Direct na binnenkomst van Betondorp viel ons deze persoon in een morsige Afghaanse jas op, die volgens anoniem gebleven buurtbewoners al maandenlang rond het huis scharrelde. Is mevrouw Orakel op een gegeven moment gezwicht voor het imposante uiterlijk van deze potloodventer? Belastend feit is dat de verdachte met stukken hout rondzeult die overduidelijk verwijzen naar de trommelaars van het sfeerteam, waar stomtoevallig ook mevrouw Orakel deel van uitmaakt. Voorwaar, een merkwaardige en verdachte samenloop van omstandigheden. Michael van Praag Waarom maakt deze man de laatste maanden zo'n afgetobte indruk? Na enkele dagen posten voor de villa van de voorzitter vielen ons de schellen van de ogen, toen de ene na de andere vrachtwagen containers vol met Viagra-snoepgoed afleverde. Welke vrouw houdt dit vol? Zou deze Donovan van het witte laken wiens libido volgens insiders nog groter is dan zijn ijdelheid, mevrouw Orakel hebben verleid om als oefenmateriaal te fungeren? Is het niet uitermate verdacht dat de voorzitter enkele maanden later plotseling aankondigt ook vader te worden. Waar heeft deze man zijn inspiratie opgedaan? Danny Blind "Als ik ooit in de toekomst wat voor jullie kan doen dan hoor ik het wel", aldus oud-aanvoerder Danny Blind in een bedankbrief aan supporters van de F-Side. Maanden later dringt de dubbelzinnige betekenis van deze woorden tot ons door. Plotseling herinneren wij ons de smakeloze lebberpartij van ongeveer negen maanden geleden, die mevrouw Orakel en Danny Blind op schaamteloze wijze opvoerden voor de ogen van duizenden verbijsterde supporters in de Arena. Alhoewel technisch gezien niet eenvoudig, lijkt het ons toch mogelijk dat op dat moment de bevruchting op de Arena-steppe heeft plaatsgevonden. Niet voor niets houdt het tweetal het Herman Brood-schilderij op uitermate verdachte wijze voor het lichaam. Wat wordt hier geprobeerd verborgen te houden? 30 de ajax ster nr. 28

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 2000 | | pagina 30