"Gebroederlijk kwamen Wouters en beenhakker mijn kamer binnen: 'Kunnen die gasten niet op tijd komen!'" Citaat van scheidsrechter Mario van der Ende in de VI van week 37 over het eventueel iets later laten beginnen van de wedstrijd Ajax- feyenoord in verband met het niet op tijd bin nen zijn van alle fans. "Tjonge jonge, dat getuigt toch wel van pure minachting voor supporters die halsbrekende toe ren tijdens de spits hebben moeten uithalen om op een vrijdagavond op een achtertijk tijdstip van 19.30 in het stadion te zijn." "Ik denk dat bijna alle live-wedstrijden alleen nog tegen betaling te zien zullen zijn." Persvoorlichter Canal+ Lex Muller in de VI nr. 37 "Ja, als het aan jouw soort ligt wel, commerciële knakker. Maar gelukkig ligt het niet alleen aan jou. Heb je trouwens je straf nou al een keer uitgeze ten van dat flauwe geintje in Amerika? (Lex Muller vond het wel grappig om voor het vertrek van het het vliegtuig met de Oranje-spelers een valse bommelding te doen, waardoor het vliegtuig twee uur aan de grond moest blijven en alle bagage binnenstebuiten werd gekeerd. Mede hierdoor heeft Bergkamp zijn vliegangst opgelopen. En dit soort kwallen beslist nu over het wei en wee van de Nederlandse voetbalfan, red.)." "Ik heb een hoop mensen aan het denken gezet, ook binnen de club." Zedenpreker bert konterman in de Nieuwe Revue nr. 38. "Ja, en wij hebben vorige week een broodje var kensvlees bij de Klaagmuur genuttigd. "Ik zeg altijd dat ik het hier erg naar mijn zin heb en dat ik bij feyenoord wil blijven, maar de wet van voetbal is: arriveren, waarmaken en weggaan." julio 'puta' cruz in de Sportweek nr. 38. "Hahaha, dan komen die kakkerlakken dus nooit van hem af!" "beenhakker is de wet voor mij. Hij heeft mij gehol pen met de taal; met mij te veranderen, mij zo te voelen als ik me nu voel." julio 'puta' cruz in de Sportweek nr. 38. "Wederom hahaha. De taal is dan zeker de Spaanse, want op de meest simpele vraag krijg je nog steeds "No comprendo" als antwoord. Veranderd is die cruz overigens wel: in plaats van rondsjokken en klagen vult hij nu zijn wedstrijden met slenteren en zaniken. En hoe goed ie zich voelt is altijd wel van zijn gezicht af te lezen." "Ja, maar dat was wel Europees topniveau." psv-keeper ronald waterreus verontschuldi gend in Studio Sport drie minuten na de bla merende 0-1 nederlaag tegen Rangers van 28 september 1999. "Ja, zeg dat wel. Die Schotten hebben immers de laatste tien jaar niets maar dan ook helemaal niets in Europa gewonnen!" "Ons positiespel was niet eens zo slecht. Wij slaagden er alleen niet in de vrije man op het mid denveld te vinden". psv'er ruud van nistelrooy in de GPD-bladen van 29 september 1999 over dezelfde wed strijd. "Inderdaad, als je geen vrije man kunt vinden is je positiespel niet zo slecht. "Ik mocht niet meer in de kleedkamer, ik mocht niet meer met de A-selectie trainen, ik mocht niet meer in het spelerhome komen, ik mocht mijn auto niet langer parkeren, waar ik 'm altijd parkeerde, ik mocht helemaal niks meer. Ik sta op een gege ven moment een broodje te eten in het spelers home, word ik weggestuurd door Jan Wouters." Dean Gorré in de Sportweek van 28 september 1999. "De schriftelijke bevestiging van je stadionverbod wordt je binnenkort toegestuurd. "Op het laatst mochten Rudy, Kinkladze, Mensah, Hoekstra en ik niet eens meer met het tweede trai nen, sterker, we mochten ons ook niet meer omkleden in de kleedkamer van het tweede. 18 de ajax ster nr. 26

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 18