eenmaal een beetje dwars. Onder Johan Cruijff werd er ook wel goed gespeeld, maar Louis van Gaal heeft veel meer prijzen gepakt. Wouters vind ik niet echt een goede trainer, hij mist uit straling. Dat is toch wel iets belangrijks voor Ajax en Amsterdam. De trainer moet het visitekaartje zijn van Ajax. Johan Cruijff zou nu denk ik de beste trainer voor Ajax zijn, maar hij wil helaas niet. zoals al duidelijk is geworden steekt hij een tegendraadse mening niet onder stoelen of banken. Wie de ware Robert is, behoeft eigenlijk geen verdere uitleg. Voetbal gaat hem om meer dan alleen de wedstrijd. Er moet iets gebeuren wat de dag de moeite waard maakt, al hoeven dat niet persé rellen te zijn. Daarom laten we hem nog even aan het woord over enkele belevenissen. DAS De Ajax Ster is top. Voor en door echte Ajacieden gemaakt. Jullie durven alles te zeg gen. Ik vind het gewoon een goed blad, het moet door iedereen gesteund en gelezen worden. Die productcatalogus, daar kan ik nou om lachen. Ik had best zo'n Wamberto knuffelbeer willen kopen. Als ik zelf niet naar Ajax ga, vraag ik altijd of iemand het blad voor me wil kopen. De jon gens die ik ken kopen hem altijd. Jammer dat jullie maar zeven keer per jaar uitkomen. Het liefst lees ik dingen over vroeger, zoals De goeie ouwe tijd of de verhalen van supporters in Who the fuck is... En dan nu de ware Robert... Robert is niet iemand die zich verschuilt en Twente uit Bij Twente uit heb ik ooit wel een angstig moment meegemaakt. We gingen met vijf man met de auto. Na de wedstrijd moesten we om het stadion heen om naar onze auto te komen, die best ver weg stond. Omdat we lopen te ver vonden, wilden we een paar haltes de bus nemen. We zouden wel zien. In de buurt van Vak P stuitten we op een stuk of 150 Twente- supporters. Ze herkenden ons natuurlijk meteen aan onze kleding, want Ajacieden gaan toch anders gekleed dan die boeren. Zij kwamen net van het vak af en ontvingen ons met open armen. Robert in actie, de kleinste rechts vooraan 14 de ajax ster nr. 26

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 14