0 I. Roel (Bon) Vos, 37 jaar. Ik ben seizoenkaarthouder sinds 1978 en ook betrokken bij het sfeerteam dat in de Arena actief is de laatste jaren. Binnen de OFA vervul ik de functie van bestuurslid supportersreizen en fanattributen. Mijn motivatie om bestuurslid te worden is om wat tegengas te geven aan het alsmaar commerciëler worden van het voetbal en de gevolgen daarvan voorde normale voetbalsupporter. Er word al jaren over supporters gesproken maar zelden of nooit met supporters .terwijl wij juist ook belangrijk zijn voor het voetbal. Ajax kan volgens mij profijt hebben bij de OFA, immers aan ja-knikkers' alleen heeft Jeroen Ellermeyer, 21 jaar. Ik bezoek sinds 7 jaar wedstrijden van Ajax, en de laatste jaren zowel de wedstrijden thuis en uit. Binnen de OFA ben ik bestuurslid algemene zaken en heb ook de zorg voor de geautomatiseerde systemen. Reden om me in te zetten voor de OFA is het willen bijdragen aan de behartiging van supportersbelangen, verhogen van sfeer binnen de Arena en mijn interesse voor het organiseren van reizen en fanattributen. Ik zal dan Melindez Maal, 34 jaar. Een aantal van jullie kent mij wel. Al 12 jaar ben ik een trouwe supporter en bezoek alle wedstrijden van Ajax, zowel thuis i* /V Jpyt als uit. Binnen de OFA heb ik de functie als bestuurslid g,. supporterszaken. Tevens ben ik vice-voorzitter. Samen met de overige bestuursleden zal ik de J* belangen van de medesupporters gaan behartigen. Door de jaren heen heb ik veel meegemaakt met supporters en heb gemerkt dat er niet altijd naar ons wordt geluisterd. Ik ben bestuurslid geweest van de FSV (landelijke federatie van supportersverenigingen red.) om vanuit die organisatie meer te kunnen doen voor supporters. Mijn ervaring die ik in de afgelopen jaren heb opgedaan wil ik delen om ervoor te zorgen dat er weer een goed supportersbeleid komt binnen Ajax. Ajax niets. Marco KotZ, 27 jaar. De afgelopen 10 jaar ben ik een regelmatige bezoeker van Ajax. Binnen de OFA ga ik me bezighouden met juridische zaken. Toen ik hoorde van de oprichting van een fanclub die zich echt gaat bezighouden met zaken die supporters belangrijk vinden heb ik meteen gereageerd. Juridische zaken hebben mijn grote interesse en samen met een team van juridisch geschoolde Ajax supporters zal ik binnen het bestuur onder andere advies geven op juridisch gebied. In de afgelopen jaren is wel gebleken dat deze kennis belangrijk is om de belangen van supporters te behartigen. ook ondersteuning geven aan Roel. de ajax ster nr. 25 5

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 5