cIQARIWM' Hallo dan! Ik begrijp er niets meer van. We zijn inmiddels een paar wedstrijden verder en ik heb alweer zeven woedeaanvallen gehad, plus drie epilepsie aanvallen! Je weet wel, het is dan net alsof je door een aardbeving wordt getroffen. Alleen heb ik deze niet van het Ajax spelletje, maar van het spelletje wat achter de schermen wordt gespeeld door mensen van het interne gedeelte. Je weet wel, mensen die totaal geen verstand hebben van voetbalcultuur. Mensen die afgekomen zijn op de succesjaren van Ajax. Mensen die voetbal naar de afgrond brengen. Mensen die ik liever vandaag dan morgen zie vertrekken. Mensen die het elke keer weer voor elkaar weten te krijgen, de supporters uit hun tent te lokken. Wat vrij eenvoudig is, en daarna weer kunnen zeggen: "Wat een tuig hè, die F- Side". Boos was ik toen ik met enkele supporters naar de wedstrijd Volendam-2 tegen Ajax-2 (dinsdag) toog en helaas geen enkele reservespeler aanwezig was omdat deze woensdag tegen de Turken moesten voetballen. Ik heb nog nooit zo'n slechte wedstrijd gezien! Het waren net de Afrikanen die ook met elf man achter een balletje aanrennen. Deze wedstrijd werd dus ook verloren met 2-1. Boos ook, omdat we speciaal voor Reuser kwamen. Als Reuser dan toch op de bank moet zitten bij Ajax-1laat hem dan bij mijn vriendin thuis op de bank zitten. Boos was ook een ander supporter die we tegenkwamen. Hij zei dat hij maandag al een keer voor niets was geweest omdat er op de website van Ajax stond dat die wedstrijd op maandag was. Klasse, er is dus nog steeds niets veranderd. Boos was ik omdat wij ons moesten schamen als F-Side zijnde, want wij waren niet aanwezig bij Turkije tegen een mengelmoes van Ajax. Een benefietwedstrijd voor de Turken. Wij moesten ons schamen! Nee, jullie moesten je schamen, dit heb ik ook meteen gezegd tegen iemand van Ajax, wat me niet in dank af werd genomen. Want wat zag ik tot mijn stomme verbazing? Terwijl er duizenden slachtoffers waren in Turkije stond iedereen sfeer te maken, de gehele eretribune stond de wave te doen. Schande! Schaam u! Wat zullen ze gezegd hebben tegen elkaar? Mieters gezellig kerel, volgend jaar voor herhaling vatbaar? Even een tip van mij: stort een miljoen (een salaris van een speler), zet vervolgens de poort van de Arena open, zet collectebussen neer (iedereen moet vrijblijvend kunnen geven wat hij wil), tel daarbij de opbrengst van de sponsors en tv- rechten (wc-opbrengst) en je hebt twee miljoen. Twee miljoen en 17.500, ik vergeet de toch altijd lachende Gaasterland. Ik hoop dat degene die nu aan het waven waren dit ook eens bij sfeervolle wedstrijden doen. Dit zijn mensen die het achter hun ellebogen hebben. Mag ik dan boos zijn? Dus heren en dames, kom de volgende keer uit je urn en wave op het juiste moment. En kijk, als je zoveel stadionverboden uit gaat delen is het vrij logisch dat de F-Side leeg is. Boos was ik om die kut klote brief van Commissie orde en veiligheid, getekend door John de Mol Producties. Wij zijn godverdegodver geen baby's! Trouwens, een flinke kerel die mij tegenhoudt als ik, doordat ik de bus heb gemist, te laat bij het stadion kom. Hier heb ik zelfs TBS voor over. Boos word ik van al die nieuwe regeltjes en dat terwijl er verleden jaar beterschap beloofd was. We gaan dus net zo verder als al die andere jaren, veel beloven en weinig doen! Lekker houden dat zootje en als het erop aankomt zeggen: zo hebben we het nooit bedoeld, zo hebben we het nooit gezegd! Boos ben ik! Op die eikels die speciaal voor alle meelopers van de. competitie een prachtig programma hebben gemaakt. Vrijdag naar Ajax, zaterdag naar psv en zondag naar feyenoord. Eens kampioen, altijd kampioen! Boos omdat enkele namaaksupporters last hebben van de trommels, hun trommelvliezen springen. Boos op die namaak Herman Brood die de spelers heeft geschilderd in de presentatiegids (Magazine). Het lijkt wel of hun vader geposeerd heeft. Boos omdat ik niet meer kan schelden op Champy. Ook ben ik boos omdat volgens John de Mol Linda de Mol de nieuwe Miss Ajax wordt en Albert Mol Miss Gaygame. Boos, boos, boos. Omdat ik nog steeds niet weet wie de nieuwe vriendin van M. van Praag is, wij willen Minima zien! Boos omdat Ajax een grote flipperkast is door al die nieuwe gezichten achter de schermen. 42 de ajax ster nr. 25

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 42