deze wijze gevierd. Dit jaar was het voor de twaalfde keer raak. De tijd die verstrijkt tussen twee bezoekjes t, aan Ajax wordt besteed aan het volgen van de plaatselijke favoriet Bologna. Want hoewel Ajax natuurlijk op de eerste plaats komt valt het niet mee verder van voetbal verstoken te blijven. De ASCB- leden worden voor gek versleten dat ze geen Italiaanse club aanhangen. Zelf storen ze zich daar niet zo aan. In Italië zijn er heel veel supporters die niet hun plaatselijke ciub steunen, maar bijvoorbeeld Juventus of Inter Milan. De Bolognese Ajax- supporters zijn in feite niet anders, alleen steunen ze een buitenlandse club. Het "II Littoriale"-stadion van Bologna FC, een goed alternatief voor de Arena er natuurlijk de twee Nederlandse leden die regelmatig geraadpleegd worden via telefoon of e-mail. Het afgelopen mindere seizoen onder Morten Olsen is door de Bolognezen zeer betreurd, maar heeft de liefde geenszins bekoeld. Met het aantreden van Jan Wouters en het langzaam maar zeker verbeterende spel is er weer hoop op betere tijden. De kans is dus groot datje ze dit seizoen weer tegenkomt, in Amsterdam of ergens r Europa. Met dank aan Nederwiet en Claudio. De ASCB tijdens Maribor-Ajax, september 1997 Het valt voor de leden niet mee om vanuit Italië hun club te volgen. Kranten schrijven nauwelijks over buitenlandse clubs en dus ook niet over Ajax. Voor wedstrijdbeelden is men aangewezen op Eurosport-achtige zenders. Het internet is een uitkomst voor meer algemene informatie. Daarnaast zijn 14 de ajax ster nr. 25

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 14