jorien van den herik, in de Intermediair van 8 juli 1999. "Hoe zit dat dan met feyenoord jorien? Wees verstandig en spring er vandaag nog uit." "Ik ben altijd bereikbaar, in de VS staat 24 uur per dag mijn laptop aan Men moet bij mij niet aankomen met de smoes dat ik niet bereikbaar was." jorien van den herik, in de Intermediair van 8 juli 1999. "Waar hebben we dit eerder gehoord?" "feyenoord heeft het afgelopen jaar zo ver schrikkelijk veel wedstrijden gewonnen, waar door we enorm veel winstpremies hebben moeten betalen. Het was een duur jaar, maar we hebben wel de Champions League gehaald. Het verlies kunnen we dus ook als een investering beschouwen. Dat doen we dan maar." jorien van den herik, in de Intermediair van 8 juli 1999. "Doe maar niet. Doe maar gewoon en begin met verliezen. Ontsla leo en begin weer van voren af aan, zoals het altijd gaat bij feye noord." "Meneer waterreus moet niet denken dat hij als enige speler in deze wereld boven de voet ballerij uitstijgt. Onze directeur frank arnesen heeft voor hem een uitstekend contract gere geld bij Racing Santander, maar nu vindt hij dat hij onder druk wordt gezet. Omdat hij van niks zou weten. Maar als een speler nog onder con tract staat, moeten eerst de clubs zaken doen. Zo is de procedure en die geldt ook voor meneer waterreus." psv-voorzitter harry van raaij in de VI van 21 juli 1999 over het volgens hem halsstarrige gedrag van ronald waterreus, die gewoon bij zijn cluppie wil blijven keepen. "Dat noemen wij pas mensenhandel! Daar kan Ajax nog wel wat van leren, Aalbers. Voor het eerst van ons leven voelen we trouwens iets van sympathie opborrelen voor die waterreus." "De afgelopen jaren kwam Ajax te hooghartig over. Als mensen een brief schreven, of sup porters hadden een vraag over hun seizoen kaart, dan kregen ze geen antwoord. Dat kwam ook doordat onze vorige Algemeen Directeur Maarten Oldenhof vrij star was. Onze nieuwe directeur zorgt wat dat betreft voor een ommezwaai." Een in de VI van 21 juli 1999 geciteerde Michael van Praag. "Ja, dat gaat nu een stuk beter. Als je iets bij de Klantenservice opvraagt, dan krijg je beleefd antwoord. Alleen kun je wel fluiten naar hetgeen je hebt opgevraagd. Bel je nog een keer, dan bieden ze keurig hun veront schuldigingen aan, om je hierna wederom niets toe te sturen. Vraag je het ze tegen beter weten in dan nog maar een keer, dan ontvang je wederom keurig netjes hun excuses en een week hierna een enveloppe met hierin alles behalve wat je hebt opgevraagd. Stuur je een persoonlijke brief aan Frank Kales, de veelgeroemde nieuwe Algemeen Directeur, waarin je opheldering vraagt over de vreemde regels rond de Uitkaart, dan krijg je een anonieme standaardbrief terug, waarin je, zonder dat er inhoudelijk op het gevraagde wordt ingegaan, verteld wordt dat je volledig vrij bent om geen Uitkaart af te nemen. Als dat niet hooghartig is, dan weten we het niet meer. "In Nederland kan ik niet hoger dan feye noord." feyenoords aankoop jan de visser in het Algemeen Dagblad van 24 juli 1999. "Wat zielig voor je. Maar je zat toch bij Heerenveen?" "En je denkt, hoe is het mogelijk dat mensen feyenoord-tattoos laten zetten?" feyenoord-speler bert konterman in De Volkskrant van 31 juli 1999. "Ja, dat vragen wij ons ook al jaren af, wat bezielt dat soort mensen?" "We zijn opgevoed met het idee dat er een god is die voor ons zorgt, dat we voor hem moeten leven en dat in dat geval in principe alles goed komt. Als je je zonden belijdt, kan er weinig verkeerd gaan." Dezelfde bert konterman in De Volkskrant van 31 juli 1999." Spreekt hier de opvolger van Henk Binnendijk die de menigte op de EO-jongerendag vol gend jaar zal toespreken? bert, wordt het trou wens niet tijd voor een EO-tattoo ergens in een, we blijven preuts, niet-erotische zone?" 46 de ajax ster nr. 24

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 46