'Handel in zwarte kaarten moet strafbaar' "eisburo ROEVER m !m. m naar verwachting eind mei/begin juni 2000 wor den gespeeld, de voorrondes op zaterdag en de eindrondes op zondag. De inschrijvingskosten per team bedragen 150, te voldoen in 2000 na nader te ontvangen bericht van de organisatie. En denk erom: wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Dus wacht niet te lang met inschrijven! Wij rekenen erop dat het 11e toernooi het karak ter van een echt Ajax Supporterstoernooi zal krijgen! I Oprichting Mokum Jongeren Front Opnieuw heeft een supporter het initiatief geno men om een groep te formeren in de Arena. Naast de F-Side, North-Side en het sfeervak op vak 402 is een vierde groep in oprichting, het Mokum Jongeren Front oftewel de J-Side Amsterdam. Volgens initiatiefnemer Stein wordt de doelgroep gevormd door jongeren tussen de 14 en de 19 jaar die zichzelf geen hooligans noe men en nog te jong zijn om op de F-Side te staan. Het "MJF" wil zich op de tweede ring nes telen aan de Noord- of Zuidzijde. De groep zal tijdens de uitwedstrijden tegen MVV, onder andere op het Vrijthof, en bij Cambuur pamfletten uitdelen. Hierin wordt ver meld hoe belangstellenden zich kunnen aanmel den. In de toekomst wordt gedacht aan een internet pagina (voor meer info mail met J_Side_Amsterdam hotmail.com). Zwarthandel aangepakt Wie op een normale manier nog een kaartje voor een uitwedstrijd wil bemachtigen is vaak aange wezen op de zwarthandel. De één of twee tien tjes extra wordt door supporters maar al te graag betaald. Voetbalbestuurders zien dit verschijnsel met lede ogen aan en propageren zelfs aparte wetgeving om het verschijnsel aan te pakken. Maar ja, hoe zit het dan met sponsor Roever die in 1995 voor kaarten van 80 Mark nog gewoon 115 gulden durft te factureren? Is dit dan geen zwarhandel? En waarom mag Roever wel losse kaarten verspreiden in het eigen zakelijke cir- cuitje 'oslhus 12940 1100 AX Amsterdam Z.O. A8NAMAOB 91 5691 Hp! FC Bayern München Naam CHAMPIONS ge ■gen Woonplaat! 4-i. Ajax Amsterdam Olympiastadion München 1994/95 Mittwoch, 5. April 1995 Haupttribüne DM 80,-met. -wst A3 62 02 champions' Bayern Mui Entreekaart Bayern München - A; ax 51 pers x 115,00 HFL. 5.86 5,01 en als je als reisbureau nog kaarten over hebt dan verkoop je die toch nog snel even voor een leuk prijsje bij een Italiaans stadion? Het wordt inderdaad de hoogste tijd om dit ver schijnsel hard aan te pakken. Ontdek je plekje in de Arena Wie de moeite neemt om eens door de Arena te dwalen zal tot zijn genoegen ontdekken dat er tussen vak 111 en 112 een alleraardigst bruin café is geopend dat een verademing is ten opzichte van de andere steriele Arena-ruimtes. Vanaf het terras van dit café kan zelfs de wed strijd worden gevolgd met een plastic 2%-pilsje in de hand dat met Arena's betaald moet wor den. Maar goed, je kunt niet alles hebben. Boze tongen beweren dat men er alles aan doet om niet al te veel ruchtbaarheid te geven aan dit café. Hoogste tijd dus voor een bezoekje! Middenfoto DAS 23 De redactie is overspoeld met lezers die graag een kleurenafdruk wilden hebben van de foto van de F-Side zoals die op de middenpagina's van nummer 23 is afgedrukt. Vanaf vandaag zijn deze foto's (formaat 13 bij 18 cm) bij de kraam van de F-Side Fun Fanshop te koop voor vijf piek per stuk. 44 de ajax ster nr. 24

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 44