HET AJAX-RAPPORT Shota Arveladze: 6 Heeft dit seizoen niet hetzelfde kunnen laten zien als vorig seizoen, mede door blessures. Is natuurlijk wel heel erg afhankelijk van de aanvoer vanaf de vleugels en het middenveld. Hopen dat hij volgend jaar gevrijwaard blijft van al die vervelende blessures. Is zonder blessures voor Ajax spits nummer één. Zal in veel wedstrijden Michael Laudrup en Jari hebben gemist. Tijani Babangida: 5 Dit jaar een grote tegenvaller. Kwam mede door blessures een groot deel van het seizoen niet aan spelen toe. Soms lijkt het dat hij na die blessures nog steeds niet op zijn oude niveau is teruggekeerd. De vraag is of dat ooit nog zal gebeuren. Benni: 6 Zie Shota. Blessures, reisjes naar Zuid-Afrika en misschien ook een gemis aan goede vleugelspitsen. We hadden dit seizoen meer van hem verwacht. Scoorde toch nog wel zijn doelpuntjes, maar had er in eindhoven wel een paar meer mogen maken. Volgend seizoen moet zijn seizoen worden. Frank en Ronald de Boer: een 0 met een griffel Direct schuldig aan het desastreuze seizoen van Ajax. Zij zorgden ai vanaf het begin voor veel onrust. Zouden bij Ajax blijven, maar lieten zich gek maken door Louis van Gaal die in Barcelona bezig is "zijn" oude team terug te kopen. Nog een paar spelers en het team is compleet. Hoe diep kan iemand zinken? Het verschil tussen de Van Gaal bij Ajax en bij Barcelona? Bij Ajax heeft hij een team gemaakt, dus er voor gezorgd dat spelers beter zijn geworden. Bij Barcelona koopt hij voor tientallen miljoenen alleen maar goede spelers, die hij niet beter hoeft te maken. Schandalig van de Boertjes dat ze Olsen meenamen in hun strijd tegen het bestuur van Ajax. Ze schijnen zich nog steeds Ajacied te voelen?!?!?!? We willen nooit meer een Barca-shirt zien. Kunnen we bij die Cohen niet een vreselijk hete bamibal een minuutje of wat in zijn bek houden? Zijn we van dat gebrabbel tenminste een tijdje verlost. Danny Blind: 8 Wat zou het fijn zijn om van een spelende Danny Blind afscheid te kunnen nemen. Dat is wat hij verdient: een mooi afscheid. Ging in de wedstrijden waarin hij meespeelde voor in de strijd. Het mocht helaas niet altijd baten. Tim de Cler: 7 Wie zegt dat er bij Ajax geen eigen jeugd doorstroomt? Volgens Wouters (en ook volgens ons) een grote belofte. Kwam in het eerste elftal in een hele moeilijke periode. Ging in de uitwedstrijd tegen Cambuur zelfs voorop in de strijd. Volgens ons een zekerheidje voor de komende jaren. Als Van Gaal tenminste Dani: - Wat is er toch met hem aan de hand. Na die schop op waterreus heeft hij amper meer gespeeld. Is volgens Wouters voor volgend seizoen een vaste waarde op het middenveld. We zijn benieuwd. Dean Gorré: 6- Redelijke 12e, 13e of 14e man: niet meer dan dat. Speelde een paar wedstrijden in de basis zonder echt op te vallen. Had zijn mooiste moment tegen Olympiakos met het tweede doelpunt. Fred Grim: 10 (alleen al voor zijn aanwezigheid) Bestaat er een betere reserve? Dacht het niet. Jesper Gronkjaer: 8 Volgens sommige kranten alleen maar een hardlopertje. Gelukkig weten wij wel beter. Lefgosertje met veel pit. is snel, passeert en scoort makkelijk. Kan op links en rechts spelen. Zekerheidje voor volgend seizoen. Peter Hoekstra: 5 Een soort eeuwig talent. Heeft niet veel gebracht. Een paar doelpuntjes en wat danspasjes, dat was het wel. Volgens ons was zijn mooiste actie bij Ajax de gelijkmaker in eindhoven een paar jaar geleden. We zijn benieuwd of we Peter volgend jaar nog tegenkomen in de Arena. Brutil Hosé: - Onder druk van pers en resultaten te vroeg voor de leeuwen gegooid. Nog niet echt kunnen beoordelen. Volgens de "berichten" wel eentje voor de toekomst. Richard Knopper: 7 Zie Tim de Cler. Wat zit er lekker veel gif in dat ventje. Heerlijk! Koffie: 5 We zijn nog niet overtuigd van zijn kunnen. Misschien geen speler om in een slecht draaiend team binnen te komen. Maar toch. Volgens de berichten moet hij worden verkocht. 20

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 20