Boer en de zogenaamde tweespalt in de selectie antwoordde Edwin: "Allemaal lariekoek, je kan toch moeilijk met dertig man gaan zitten klaverjassen? Toen wij deze woorden van de voorzitter vernamen hebben wij (de spelersgroep, red.) via Danny Blind aan het bestuur laten weten dat wij niet achter deze woorden stonden." Wie volgt? Spandoek Alex Bij de wedstrijd tegen Zwolle is er onder de supporters een kleine collecte gehouden voor een duurzaam spandoek voor de onlangs op tragische wijze omgekomen supporter Alex. Het is de bedoeling dit spandoek bij elke thuiswedstrijd en zoveel mogelijk uitwedstrijden op te hangen. Er is ruim vijfhonderd gulden opgehaald, wat echter nog niet voldoende is. Wij vragen eenieder die Alex goed heeft gekend dan ook om nog iets bij initiatiefnemer Jeffrey te doneren. Degenen die dit al hebben gedaan, worden bij deze door Jeffrey bedankt. Verkoop oude DAS-nummers Vanaf heden worden oude nummers van DAS ook bij de F-Side Fun Fanshop verkocht 2 per stuk). Het betreft de nummers 1 t/m 8, 14,16, 20 en 21Deze shop is de grote souvenirkraam aan de zuidzijde van de Arena, schuin tegenover ingang H. Ook de nieuwe DAS wordt hier verkocht. Op vertoon van een DAS krijg je nog steeds 10% korting op alle F-Side artikelen. Nieuwe aktie "Ga mee naar vak 402" Al maandenlang is een tweede zanggroep in de Arena zich aan het organiseren. Momenteel staan er ongeveer 150 overwegend jonge supporters op de trappen van vak 430. De groep wordt dermate groot dat er problemen kunnen ontstaan met Ajax. Dit wil de groep voorkomen en men wil het komende seizoen verhuizen naar de bovenkant van vak 402, aangezien daar altijd veel lege plekken zijn. Bij de wedstrijd tegen Fortuna kunnen supporters zich bij initiatiefnemers Roel en Marco opgeven voor een plaats op vak 402 voor het volgende seizoen. Dit is het vak aan de F-Side kant van de perstribune. Goedbloed wil nieuwe fanclub oprichten Uit betrouwbare bron hebben wij vernomen dat de onlangs in opspraak geraakte oud SVA-voorzitter Peter Goedbloed van plan is om een Nederlandse Bargelona supportersvereniging op te richten. Goedbloed wil onder meer (zeer lucratieve) reizen naar Barcelona organiseren en een supportersblad uitgeven. Als het initiatief aanslaat dan volgen er fanclubs van de andere grote buitenlandse clubs zoals Juventus en AC Milan. Leden zullen worden geworven door advertenties en het uitdelen van folders bij de voetbalstadions in Nederland. Wij waarschuwen eventuele geïnteresseerden nu al om voorzichtig te zijn met contributiebetalingen e.d. Internet enquête oude logo moet terug Precies 226 supporters hebben gereageerd op de vraag of het oude logo moet terugkeren (in plaats van het nieuwe). De uitslag is nauwelijks verrassend te noemen, want 81% stemde voor een terugkeer. De tegenstemmers vormden met 14% een minderheid en voor 5% maakte het niet uit. De enquête is een initiatief van één van de grotere internetsites (www.f-side.nl). Verkoop kaarten EK gestart De organisatie van de EK heeft woord gehouden en brengt veruit het grootste deel van de kaarten via de normale circuits tegen redelijke prijzen in de verkoop. Dit staat in schril contrast met de schandalige praktijken van de Franse kaartenmaffia het afgelopen WK. Wij hopen dat zoveel mogelijk kaarten van het Franse elftal in Nederlandse handen komen en dat alle Franse supporters op de inktzwarte markt de hoofdprijs zullen moeten betalen. Rectificatie in het vorige nummer hebben wij een kritisch artikel gepubliceerd over hoofdsteward Martin. Bij de als grap bedoelde advertenties op de achterzijde is onbedoeld het echte mobiele telefoonnummer van Martin geplaatst, hetgeen voor Martin tot een groot aantal vervelende telefoontjes heeft geleid. Wij betreuren dit voorval en laten met nadruk weten dat dit nimmer de bedoeling is geweest. Wij bieden Martin onze verontschuldigingen aan. Redactie De Ajax Ster 40

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 40