die trommels gedaan wordt, zodat ik er niet de volgende dag uitgeluid wordt door een paar van die u&trAcht*&rs. De DAS was weer perfect. Opvallend vond ik het stuk over de jaarvergadering. Hierin werd iets wat ik eigenlijk al wist bevestigd. Het bestuur geeft geen ene reet om de vaste aanhang. Bij elke vraag werden jullie met een goedkoop antwoord afgescheept. Ajax is een bedrijf geworden en wil ons liever weg hebben. Gelukkig is er hoop. De geschiedenis heeft geleerd dat er een revolutie komt als het volk te lang onderdrukt en uitgebuit wordt. LAAT DIE REVOLUTIE SNEL KOMEN! Misschien begint hij nu al een beetje op gang te komen. Bijvoorbeeld dedemonstratie in Zwolle en (het is moeilijk toe te geven) de prima actie van die f&*rn)(rders bij de KNVB. Hoe kunnen "de hoge heren" nou zeggen dat het voetbal-vandalisme alles kapot maakt van het voetbal terwijl zij de enige zijn die alles wat met voetbal te maken heeft slopen door alleen maar aan geld te denken. Mazzel, JJ. Gezeik over zingen en niet zingen Beste DAS, Ik wordt helemaal niet goed van dat gezeik over dat gezang. Als jullie nou lekker willen zingen dan doe je dat lekker. Zijn er nou mensen die dat niet willen om wat voor reden dan ook, dan laat je die mensen ook in hun waarde en stoor je je daar niet verder aan, maar in plaats van je op te winden ga je gewoon lekker zitten zingen. Ben jezelf ook weer blij en hebben jullie tenminste weer het idee de enige "echte" supporters te zijn omdat jullie zo nodig moeten staan en zingen.Sinds mijn 8ste ga ik al naar Ajax, zo'n beetje de tijd van Johan, Ruud Geels en zo. Ik ben nou 33 maar ik heb nog nooit zoveel gefrustreerde lui gehoord omdat ze zich ergeren aan de mensen die niet willen zingen of staan in het stadion.Omdat "wij" niet meezingen zijn we nepsupporters, pleurt nou toch effe lekker op, de meest van jullie waren nog zaad toen ik naar Ajax ging, wat nou nepsupporters.Doe lekker je best met zingen en laat de rest met rust, veel van die gasten hebben in het verleden al genoeg gezongen. Zing lekker op tegen het uitvak en erger je niet aan de mensen die tegenwoordig "slechts" het voetbal willen zien. Dus wat ik maar wil zeggen is dat in de ingezonden brieven/E-mail sectie van de DAS- site nou maar eens andere onderwerpen moeten komen en dat geouwehoer over niet meezingen moet maar eens afgelopen zijn. Zing als je wilt zingen, sta als je wilt staan, zit als je wilt zitten en houdt je bek als je je bek wilt houden, we leven in een vrij land hier, ja toch, niet dan! Groeten van een supporter die al genoeg gezongen heeft voor zijn club en nu door een hoop zogenaamde fanatiekelingen als nepsupporter wordt bestempeld, beetje kortzichtig allemaal, maar goed. De DAS-redactie wens ik veel succes en plezier met hun blad en site toe, goed werk mannen. Remco. Bericht uit Japan Beste Ajax fans en vooral Cornells Putemmer, Hierbij willen wij jullie vanuit Japan bedanken voor het leuke gedicht zie DAS 20, red.). Het gaat erg goed hier, Tarik speelt en laat de Japanners zien hoe je moet voetballen. Hij speelt samen met Stoijkovic, de balvirtuoos van Joegoslavië en met de zoon van Alexandre Torres, de captain van het Braziliaanse elftal dat in 1970 wereldkampioen werd. We zitten hier nu al weer zes maanden en we hebben het naar onze zin. We zijn zojuist een maand in Nederland op vakantie geweest. Tarik is 28 januari terug gegaan om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. Ze zitten nu in trainingskamp in het Zuiden van Japan. De competitie start over twee weken, het seizoen loopt anders dan in Nederland. Van de zomer heeft hij maar een paar dagen vrij. We hadden via vrienden gehoord over je gedicht. Ik zal het vanavond nog naar Tarik sturen, zodat hij het morgenochtend, in zijn hotelkamer, kan lezen. Als jullie het leuk vinden kunnen wij, of ik, jullie af en toe op de hoogte houden van het wel en wee hier in Japan. Groetjes van Mariska, en natuurlijk ook van Tarik hoewel hij dit niet heeft geschreven. P.S.: Ik ben 9 januari 1999 met Tarik getrouwd. Enne...we volgen Ajax altijd via Internet en vanaf nu via jullie site. Bericht uit Japan (2) Hallo allemaal. Leuk hoor, dat er nog steeds mensen aan me denken. Het is toch al weer ruim vier jaar geleden dat ik bij Ajax speelde. Zoals jullie begrepen hebben, gaat alles goed met me. Na mijn periode bij Sevilla, zit ik nu in Japan. Ik heb hier nog een contract van anderhalfjaar. Wat er daarna gebeurt weet ik niet, al zou ik best naar Ajax terug willen. Nou, ik ga nu eten want het is hier al weer 's avonds. Wens jullie allemaal het beste en Ajax ook. Groetjes, Tarik Oulida. Naschrift redactie: Misschien iets voor Arie van Os om ogenblikkelijk naar Japan af te reizen? 35

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 35