Can you hear the F-Side sing? Eindelijk sfeer op de 2e ring Wat velen op de 1e ring van Zuid niet kunnen zien maar de rest van de Arena-bezoekers wel hebben kunnen aanschouwen, is dat er op de 2e ring van Zuid (vak 430) een steeds groter wordende groep jonge supporters lekker ontspannen staat te zingen. Het blijkt dus toch te kunnen! We hopen dat dit andere potentiële sfeermakers uit de stille vakken stimuleert om hetzelfde te doen. Je zoekt elkaar gewoon op, gaat bij elkaar staan (bij de meeste wedstrijden is dit gezien de vele open plekken in de Arena geen enkel probleem) en voor je het weet sta je lekker sfeer te maken. En geloof ons, als je de smaak eenmaal te pakken hebt raak je die niet qauw kwiit S TA N D UP AND SING IF YOU LOVE AJAX I! Wel nieuwe spelers-, geen nieuwe songs Het zal ons niets verbazen als de dit seizoen aangetrokken Gronkjaer, Wamberto en Kinkladze zich nog steeds niet helemaal op hun gemak voelen. Op enkele kreten voor Gronkjaer na hebben ze het al bijna negen maanden zonder de vocale steun van de supporters moeten doen. Onder het motto "beter laat dan nooit" smeken we iedereen om hier met ingang van vandaag voorgoed een eind aan te maken. Voor degenen die zich er met de smoes "maar wat moeten we dan zingen?" vanaf willen maken, hebben we voor elke nieuweling een song of yell bedacht (en voor de immens populaire Jesper Gronkjaer zelfs twee). Gronkjaer: 1 Wamberto: Kinkladze: Oooh Jesper Gronkjaer Oooh Jesper Gronkjaer Hij zet weer aan, hij breekt weer door Hij zet zijn beste beentje voor De hele F-Side zingt in koor Voor Jesper Gronkjaer (op de wijs van "Champs Elysées", met dank aan FP 128 en MT 128) Jesper Jesper GronkjaerGronkjaer! (op de wijs van "We will rock you" van Queen) Wamberto, Wamberto, Pipo Wamberto Wamberto, Wamberto, Pipo Wamberto Hoi, Wamberto, Wamberto, Pipo Wamberto Wamberto, Wamberto, Pipo Wamberto (op de wijs van "Jingle Bells'" Gio, Gio, Gio (spreek uit "Dzjiejohoow"). Eigenlijk was deze melodie voor Rudy bestemd maar nooit aangeslagen. Misschien levert het bij Kinkladze - laten we hopen dat we dit natuurtalent nog zullen zien excelleren - meer op. God sends his famous team In de laatste "Can you hear hebben we tevergeefs geprobeerd het echt prachtige "God sends his famous team" te promoten. Nog niet eerder hebben we zoveel positieve reacties op een "nieuwe" song ontvangen. Maar ja als het niet tijdens de wedstrijden wordt gezongen, schiet je daar niets mee op. Toch geven we de moed nog niet op daar gaat ie nog een keer: God sends his fa-mous team, Opponent is ne-ver seen. God loves his team A-jax A-jax Send them victo-ri-ous, Goalbound and glo-ri-ous, Best foot-ball e-ver seen, Go-hod sends his team (Op de wijs van "God save the Queen". Voor alle duidelijkheid: waar een "-" staat volgt een beklemtoninq of extra lange uithaal) Het volgende seizoen Dè aankoop voor volgend seizoen is zonder enige twijfel die van Jan van Halst. Jawel die Van Halst die als hij Litmanen weer eens onderuit kegelde spontaan door 89,7% van onze lezers met de "Van Halst song" werd toegezongen. In ieder geval hoeven we daar dus niets meer voor te bedenken. Dus het volgende seizoen vanaf de eerste wedstrijd: "Jantje van Halst, Jantje van Halst, Jantje Jantje Jantje van Halst" (op de wijs van "Heia Ard Schenk"). 19

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 19