8acK to the future - IHHBPi pi IIHHH rijp vc ISS BP*-""'0 gtt v I Voorzitter voor één dag Als ik één dag voorzitter zou zijn, zou ik een paar echte oud-Ajacieden terugkopen. Die kunnen dan de jongeren en buitenlanders het echte Ajax-spel leren. Ajax is op z'n best in een mix van oude ervaren spelers met jong talent, dan komt er weer evenwicht in het elftal. Aron Winter zou de eerste zijn die ik dan kocht. Hij is iemand van wie de jonge spelers veel zouden kunnen leren. Daarnaast is hij een echte Ajacied, waardoor de mensen zich weer wat meer met Ajax kunnen identificeren. In dat licht bezien is het trouwens raar dat Reuser nog niet terug is. Ook zou ik een optie nemen om Davids en Seedorf over vijf jaar te contracteren. Beiden zou ik dan in het centrum van de verdediging posteren. Dat duo herbergt karakter (Davids) en overzicht (Seedorf) en is waarschijnlijk onverslaanbaar op die positie. Davids vind ik trouwens één van de weinigen met zowel karakter als voetbalkunde. DAS Het leukste van DAS vind ik de humor. De beste rubriek is "De goeie oude tijd", daarin worden de supporters het best beschreven. Als eerste bekijk ik altijd de "Afsluiters" omdat je dat lopend al kunt doornemen. Ik vind in DAS niet echt iets slecht. Het artikel over Goedbloed in het vorige nummer was om te lezen wat minder boeiend, maar ik ben blij dat het er instaat, omdat het wel interessant is. Het is het jaar 2483. De aarde is onbewoonbaar geworden door kernoorlogen, milieurampen en meer van dat soort shit. De mensheid is een soort ruimtevolk geworden, in ruimteschepen op zoek naar een bewoonbare planeet. Wordt er dan nog gevoetbald, vraag je je misschien af. Natuurlijk! Een stel corrupte ruimtetycoons heeft flink veel geld achterover gedrukt en daarvan enkele multifunctionele ruimtewaardige soccerstadions laten bouwen. Voortgestuwd door krachtige motoren vliegen de stadions mee in de eindeloze vloot ruimteschepen. Voor de aardigheid nemen we een kijkje bij I.S.C. Zeus, oftewel Intergalactic Soccer Club Zeus. Ooit resideerde deze club in de hoofdstad van een klein landje aan de zee. Toen men gedwongen werd de aarde te verlaten, besloot men ook maar meteen de naam te veranderen. Men koos vanzelfsprekend een intergalactisch aansprekende naam, die bij een breed publiek zou aanslaan. De trainer van Zeus is een man die bekend staat om zijn oneliners, Jt m 17

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1999 | | pagina 17