Who the fuck is...Kale Richard? 1. Wanneer ging je voor het eerst naar Ajax, tegen wie speelden ze en waarom ging je er naar toe? Dat was Den Haag - Ajax in '87. Ik ging met vrienden uit de buurt, gewoon voor de gezelligheid eigenlijk.Toen ik klein was ging ik ook wel met mijn opa, hij verkocht programma's bij het stadion. 2. Wat was je mooiste moment bij Ajax? De finale in Wenen tegen AC Milan en de finale in Tokyo. 3. Wat was je vervelendste moment bij Ajax? Ik vond het staafincident het vervelendst, vanwege de uitschakeling en de daarop volgende schorsing. 4. Wat was je meest angstige moment bij Ajax? Ik ben niet zo gauw bang. 5. Wat is de belangrijkste reden dat je naar Ajax gaat? De grote vriendenkring die ik heb opgebouwd... en het zuipen (vooral Heineken). 6. Wat vind je de meest aantrekkelijke uitwedstrijd en waarom? Alle uitwedstrijden in Europa, naar het buitenland gaan is altijd leuk. De clubs maken mij niet zoveel uit. Verder is elke uitwedstrijd in de Nederlandse competitie beter dan een wedstrijd in de Arena, maar dat heeft puur met sfeer te maken. 7. Wat is na Ajax je favoriete club? Liverpool volg ik wel een beetje, maar niet echt fanatiek. 8. Waar ben je het meest trots op bij Ajax? Het mooie voetbal. 9. Waar erger je je het meest aan bij Ajax? De stewards en de smerissen, daarvan lopen er mij een beetje te veel rond. Ik heb geen last van ze, maar het zijn er wel teveel. 10. Wie is je favoriete speler aller tijden en waarom? Johan Cruijff. Ik heb wel meer goede spelers gezien, maar hij was iemand die alles goed kon en dat maakte hem zo'n bijzondere speler. 11. Wie is je favoriete trainer aller tijden en waarom? Louis van Gaal, vanwege de vele successen en ook het voetbal was in zijn periode niet slecht. 12. Wat is het mooiste stadion waar je ooit geweest bent en waarom? Wat ik een heel apart stadion vond, was Delle Alpi in Turijn. Alle stadions in Italië hebben wel iets aparts of iets moois. 7

Fanzine De Ajax Ster (1996-2001) | 1998 | | pagina 7